Jump to content

Twin Peaks


Buddha

Recommended Posts

Pogledaj do kraja prvu sezonu, ništa te ne košta kada si već na petoj epizodi(prva sezona ima 8 epizoda). Ali ako do sada, ništa zanimljivo nisi pronašla u karkaterima, atmosferi, muzici i celoj misteriji teško da će ti nešto vremenom serija postati bolja. No pogledaj do kraja sezonu, pa se vrati sa utiscima ovde.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš kako, kao što rekoh pogledaj do kraja sezonu. Ono sve što krasi Twin Peaks kao serijal će se pojaviti u jednom od tih epizoda. Cooperovi Snovi, Bob, Log Lady, Giant... tako da pogledaj do kraja sigurno se nećeš razočarati kako si potraćila vreme uzalud... ipak pogledala si Twin Peaks seriju o kojoj svi pričaju tako da imaš argumente u svom repertoaru.. Ali ako misliš na kraju te sezone, da te serija ne radi, onda ili odustani ili stegni zube pa je pogledaj celu. :D

 

Što se tiče same karikarizacije nekih karaktera, nema to veze sa vremenom kada je snimano, već su namerno tako pisani da istaknu odredjeni kliše ljudi koji žive u ruralnim delovima Amerike. Plus tu je Lynch u sedlu tako da ima tu dosta absurda i preterivanja, i prestilizovanja karaktera, što je super, to je jedan od stvari što čini Lyncha unikatnim režiserom, ali ne znači da će svakom da legne takav način predstavljanja karaktera.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znas kako, serija ima tu nesrecu sto je matora pa sve deluje nekako naivno i karikirano :D Svidjaju mi se karakteri, naravno, samo ne bih volela da ispadne da sam odgledala celu i da imam isti utisak ko sad, bilo bi malo protraceno vreme.

 

Ne deluje naivno i karikirano zasto sto je matoro, nego zato sto je Lynch, voli on to tako

Meni se to i svidja, ceo taj trip izgubljeni koji pravi i ti aspekti prostote likova. :D

Mada, ostala mi otprilike poslednja trecina druge sezone, i nikako da odgledam...

 

 

A ako ces da gledas radi argumenata u repertoaru, ne gubi vreme, bolje procitaj Interpretacije... :haha:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

bilo bi zanilmljivo videti kako bi to izgledalo, narochito sa svom tehnologijom koja nije bila na raspolaganju pre 20+ godina, ali jako sam skeptichan po pitanju ovoga. glumci su svi ili matori ili umrli, tako da bi radnja morala da se deshava 25 godina kasnije, shto je glupo s obzirom na to kako se zavrshila druga sezona. jednostavno, to ne bi bilo to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...