Jump to content

Hate Eternal


WoI

Recommended Posts

Pored ovoliko (odličnih) DM izdanja ove godine baš slabo, Avslut i Mare su baš dobri, nisu loši Varathron i Necrophobic ali su oni više black/death. Od ovih poznatijih novi Marduk mi baš sranje, Funeral Mist mi takodje nije baš nešto, sigurno bilo još dobrih BM izdanja, ali kao što rekoh, ove godine mnogo više pažnje na DM - mada je kod mene uglavnom tako :bigblue: , jedino ako je baš očajna DM godina, a bilo je dosta takvih u zadnje vreme, konačno od prošle i pogotovo ove godine - procvat

 

 

Ne videh sto mi je Human uputio preporuku, pogresio si coveka brate, meni i prva dva Hate Eternala nisu neki albumi, strogo atletska dostignuca na gitarama i bubnju :D

 

Pa znam jbt zato i kažem (u Kozijevom stilu :D), ali ozbiljno, svako ko voli ekstremni metal, ne vidim razlog da mu ovaj album bude loš. Ti baš često pljuješ Rutana, i znam da je pravio čovek greške (često, nekada i zbog same produkcije), ali ovde baš sve leglo kako treba, i da, manje vozi heliš nego ranije :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hate Eternal ozbiljna zika :haha:

 

Hate Eternal ozbiljna zika je jedna od jacih izjava na forumu :haha:

 

Barem ne izigrava budalu stavljajući svakakve kurce na glavu, reklamirajući hranu za pse, o ljigavoj muzici i satanizmu za dećicu i obračunom sa hejterima na yt da ne govorim.

 

A mogo bi Rutan i da mu ispriča kako je kad sviraš u (kako Nergal jednom reče) najvećem ekstremnom metal bendu na svetu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rutanu je sviranje u MA najveci uspeh u zivotu, slazem se

 

Hvala mu za poslednju pesmu na Gateways to Annihilation, možda je i najbolja na albumu. Sa produkcijom kakvu imaju Hate Eternal albumi, ta pesma bi i zvučala kao tipična Hate Eternal pesma sa prva dva albuma. Ovako je triput bolje ispala. Eto koliko je i zvuk bitan, pored muzike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj najveci ekstremni bend je davno sleteo sa trona s kog Nergal sad sere hejterima u usta.

 

Ti poljaci nikada nisu bili ni blizu trona, niti će ikada biti! Eventualno im se u nekom momentu Immolation ili Nile približio, ali s obzirom da zaostavštinu ne možeš izbrisati ni oni nisu uspeli u potpunosti da ih strgnu - do duše, meni je Death uvek bio na vrhu i uvek će biti, ma ko se pojavio.

 

Što se Rutana tiče, pored (brojnih) sjajnih stvari sa HE albuma, gotovo sve što je uradio u MA više nego odlično - ne bi ga bezveze Trej ni angažovao, jer pored njega, malo ko je u tom bendu ostavio autorski pečat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Hvala mu za poslednju pesmu na Gateways to Annihilation, možda je i najbolja na albumu. Sa produkcijom kakvu imaju Hate Eternal albumi, ta pesma bi i zvučala kao tipična Hate Eternal pesma sa prva dva albuma. Ovako je triput bolje ispala. Eto koliko je i zvuk bitan, pored muzike.

 

Eo da kazem napamet pa i nek lupim, provericu posle

 

Meni je God of the Forsaken najslabija pesma na albumu, nisam ni znao da je on pisao

 

Haha, da, to je ta

 

Nisam bio siguran je l' to poslednja

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Dimone baš da jebeš Rutanu mater što upropasti takav album, tom jednom užasnom, smrdljivom pesmom, i to na kraju albumaaa..

 

btw meni medj boljima - a solo (RUTANOV) na njoj nenadjebiv! :P

 

Kontam da ti i ona "loša polovina" Dominationa, ustvari sve njegove stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se sećam iz tvoje priče, sasvim solidan, al bi ti vrv bio mnogo bolji da na njemu nema God of the Forsaken pesme.

 

Kako moe Nile da bue na vrhu bilo cega, sa covekom zvanim Kolias, koi ima nailosii osecai za filing na svetu...oni bubnjari sto siluiu pedalu u helikopter fazonu, koe vecina vas sprda nisu nista gori od njega

 

Tako što su zaredjali minimum pet najboljih DM albuma od 98 pa navamo, Kolias šiba muški i po meni ima bolji filing za osećaj( :bigblue:) od Laurenoa, e taj baš silue - inače Kolias mož na crtu svakom vrsnom bubnjaru, svega par njih nedostižni (Flo, Sandoval, Reinert)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...