Jump to content

Diary Of Dreams


Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

* Cholymelan (1994) (Re-released in 1999 with four bonus tracks)

* End of Flowers (1996)

* Bird Without Wings (1997)

* Psychoma? (1998)

* Moments of Bloom (1999)

* One of 18 Angels (2000)

* Freak Perfume (2002)

* Dream Collector (2003)

* Nigredo (2004)

* Alive (Live Album) (2005)

 

to su swi albumi

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, uvek sam htela da obradim Babylon u doom maniru, stvar bash ima tu doomersku atmosferu....kako bilo , DOD su jedanod retkih electro bendova koje slusham i koji, gle chuda , ima neke emocije u svojoj muzici :mhihi:..svidja mi se dupliranje vokala tj. pevanje u terci , mislim, i ostali mogu da urade neshto tako ali Adrian ipak ima punocu i dubinu glasa za razliku od mnogih slichnih vokala...ne svidja mi se shto milion bedova kopira njegov fazon , al' 'ajde , kad kopirash , kopiraj najbolje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel' ima ovo da se nabavi na originalu? Jerbo, meni je passe da ovo skidam sa neta ili da ga gajim na mp3-ojci...

 

Elektro, devojče u crnom, ako voleš elektro with emoušns, poslušaj prve albume Wolfsheima, Umbra et Imago i sl. :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po srpski?

Vulfshajm...

 

Piter Hefner, i kako se zvaše...ne mogu sad da se setim, ali bio je to super duo...

Hefner je i Umbra-i et Imago, gostovao na nekoliko pesama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Meni se najvishe svidjaju pesme sa klavirom.

 

Tears of Laughter mi je prva pesma od njih koju sam cuo, i ispostavilo se i najbolja :mhihi: , a super je i Portrait of a Cynic.

Mislim da imaju dvadesetak pesama, ako ne i vishe za koje se stvarno moze reci da su dobre.

Moji favoriti pored onih gore:

And Silence Still Remains, Charma Sleeper, Deviation, Kindrom, Play God, Psycho-Logic, The Curse i da ne nabrajam dalje...

 

Takodje nisam neko ko slusha inache takvu muziku.

Slusham Rock (Hard i Gothic), neki mracniji Blues, malo Tal-me itd, ali eto, svidelo mi se i ovo. :)

 

Sto se tiche vokala, dobro je dok ga ne growluje ili ne popuje. :)

Edited by Brace

Share this post


Link to post
Share on other sites

DOD su jedanod retkih electro bendova koje slusham i koji, gle chuda , ima neke emocije u svojoj muzici

 

Moram i ja da se slozim sa ovim...

Sto se tice albuma, na prvo mesto bih stavila Freak Perfume, a za posle bih vec morala da razmislim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Red Rose

slobodno mogu da kazem moj omiljeni bend, jedan od omiljenih, volim da ih slusam..........imaju odlicne tekstove i muziku..................

ae, da bih malo ozivela temu ajde neki komentar na album Nigredo.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sve skidao preko SoulSeek-a. Ide ok. Naravno zavisi od user-a, ali sa 256, mozes da skines pesmu za manje od 5 minuta, pod uslovom da onaj od kojeg skids ima bilo sta jache od 56k dial-up.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Red Rose

i reigh of chaos, po meni.....imaju vrlo specifican stil pisanja tekstova, inace mnogo dobri i jaki tekstovi...........duboki vokali......od normalnog, tihog i glasnog pevanja, ponekad i saputanje............zaista me ispunjuju, ubrajam ih u jednu od mojih opsesija...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...