Jump to content

Diary Of Dreams


Recommended Posts

Ja pre par dana nesto krenu da potrazim neke njihoev spotove (i i dalje ne nadjoh ni jedan) i naletoh na odlican "spot" koji je neki lik napravio sa scenama iz filma Lost Highway za pesmu Blind In Darkness. Obavezno chekirajte link http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseacti...eoid=1190808601

 

Nego mene zanima, da li oni imaju neke prave spotove? Ja sam nashao samo fan art spotove, od kojih je samo ovaj za Blind In Darkness dobar, dok su ostali bez veze i cak ni nemaju nikakav video, vec samo forografije koje se vrte kroz neke efekte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Nemam pojma meni su samo rekli neki ljudi da dolazi doticni bend i to je to.Na moje pitanje ko ih dovodi odgovorili su mi da su to isti oni koji su doveli i Diorama-u!Valjda je koncert u decembru ili tako nesto.Stvarno nisam siguran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusao sam skoro 8 njihovih albuma ali mi se najvise svidjaju njihove lagane balade sa klavirom. Na momente me iritira glas koji je posve opste postavljen i previse lici na sve bendove te vrste. Tekstovi su nekad dobri nekad pateticni. Sve u svemu, ok bendic ali nista originalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIGHT PROMOTIONS

Proudly Presents

 

DIARY OF DREAMS

live

AKADEMIJA

10.11.2007

22h

 

U okviru promocije novog albuma koji izlazi u oktobru,

mozda najbolji darkwave band Diary of Dreams gostovace na Akademiji gde je ranije odrzan nezaboravni koncert band-a Diorama i upravo je to razlog sto je menadzment,koji je isti za oba band-a,zeleo isti klub.

Prodaja karata pocinje u septembru a cena i mesta prodaje bice naknadno objavljeni.

Nakon koncerta,na istom mestu bice i afterparty uz verovatno prisustvo clanova band-a.

Edited by djgavra

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde je ranije odrzan nezaboravni koncert band-a Diorama i upravo je to razlog sto je menadzment,koji je isti za oba band-a,zeleo isti klub.

 

Koja laz.Nemozete da dodjete do SKC-a a sa Akademijom ste dobri.Nemojte lagati ljude da je to razlog odrzavanja koncerta u Akademiji.Pa na tvom MySpace profilu Akademija ti stoji u top friend-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja laz.Nemozete da dodjete do SKC-a a sa Akademijom ste dobri.Nemojte lagati ljude da je to razlog odrzavanja koncerta u Akademiji.Pa na tvom MySpace profilu Akademija ti stoji u top friend-u.

kako mislis nemozemo do skc-a?svako moze da dodje do skc-a a verovao ti ili ne njihov menadzer je sam predlozio Akademiju kad smo pregovarali o mestu gde da bude koncert.

naravno da mi ja akademija na prvom mestu na mom myspace profilu,pa ja tamo radim 17 godina.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stojane, ne pravi se pametan. :)

Ja cu ici skoro sigurno, i verujem da ce biti dobro. Akademija je odlican prostor za takve svirke zbog samog izgleda enterijera.

Vidim da ima dosta kritika na ovoj strani, na racun benda, i slazem se sa durumanom da imaju tekstova od jako dobrih do nekih koji su mi malo onako, naivni.

Ali se ni malo ne slazem oko onoga "josh jedan nemacki darkwave/gothic/elektro/.....". Mislim da je upravo suprotno. Daleko su bolji i imaju vishe muzike u pesmama od skoro svih bendova koji furaju taj fazon. Negde ima mozda previshe sintetike i dobro bi dosla neka prirodnija boja instrumenta, ali je ipak sve na mestu. Plus one pesme koje imaju te "prave" instrumente, a pogotovo one sa klavirom su jako dobre. Tears of Laughter je neverovatna pesma.

 

P.S.

Onaj lik sto im svira gitaru je piglu, mada opet, mozda mu ni ne daju da vishe od toga razradi gitaru. Ipak, je to moje misljenje, a ja odrasto na hard rock-u. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...