Jump to content

Forever Storm


vladream

Recommended Posts

Pa prvo i prvo odradite bolji dizajn,obavezno slike,snimke,mp3,biografija benda da se lepse odradi,da se vesti redovno azuriraju,kao i datumi ugovorenih svirki itd.

 

da, ovo za svirke svakako, kao i bolji dizajn, videcemo sta mozemo da uradimo po tom pitanju

 

Zarazio sam se vasom pesmom "The Outcast", stalno sviram onaj uvod na gitari :)

 

ja sam juce svirao "Duhovi Proslosti", pa ti vidi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam vas na gitarijadi i dopali ste mi se...mada ne mogu da vas slusham jer mi smeta to sto pevate na engleskom :) ne volim stranu muziku tj.ne volim kad domaci bend peva na nekom drugom jeziku :) :)

Bolje receno od strane muzike slusham samo muziku 70-80 i HammerFall,slusham josh po neku pesmu,ali vishe gotivim domace stvari :)

Znaci,vi nista ni malo loshi bash ste mi se svideli,a i vashi textovi koje ste delili :) i textovi mi se vishe svidjaju na papiru nego uzivo :)

Nemoj da shvatite nesto odavde ko uvredu,naprotiv nemam ni jednu zameru sem sto su vam sve pesme na engleskom(sve pesme koje sam cuo,a to su one sa gitarijade).

Jel imate neke pesme na srpskom? :):twisted::muzicar::rockdevil::pivopije::wink:

Edited by AeternaAndNightFallFan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam vas na gitarijadi i dopali ste mi se...mada ne mogu da vas slusham jer mi smeta to sto pevate na engleskom :) ne volim stranu muziku tj.ne volim kad domaci bend peva na nekom drugom jeziku :) :)

Bolje receno od strane muzike slusham samo muziku 70-80 i HammerFall,slusham josh po neku pesmu,ali vishe gotivim domace stvari :)

Znaci,vi nista ni malo loshi bash ste mi se svideli,a i vashi textovi koje ste delili :) i textovi mi se vishe svidjaju na papiru nego uzivo :)

Nemoj da shvatite nesto odavde ko uvredu,naprotiv nemam ni jednu zameru sem sto su vam sve pesme na engleskom(sve pesme koje sam cuo,a to su one sa gitarijade).

Jel imate neke pesme na srpskom? :):twisted::muzicar::rockdevil::pivopije::wink:

 

 

Ja bas podrzavam to sto pevaju na engleskom. Sto se tice pevanja na srpskom i to je ok, ali srpski nije toliko ''pevljiv jezik'' kao engleski. A ako ti toliko smeta engleski, zasto si stavio pseudonim na engleskom, mislim sto nisi nazive tih bendova prveo na srpski?

Edited by Hell on Earth

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Stefana: hvala, vidimo se skorije ponovo, nadam se

 

stav benda je da se neki inostrani angazman mnogo lakse i izvesnije postize pevanjem na engleskom jeziku, kao i tim da ko slusa ovu muziku u nasoj zemlji svakako sasvim dovoljno poznaje engleski da bi pratio tekstove

Edited by vladream

Share this post


Link to post
Share on other sites

NISAM REKAO DA MI SMETA ENGLESKI !!!! NEGO DA MI SMETA KAD SRBI PEVAJU NA ENGLESKOM ! PESME NE BI SVUCALE LOSHE I KAD BI IH NA SRPSKOM PEVALI !

 

A,da zaobravio sam ....Aeternia valjda znaci vecna zemlja a nightfall ima milion prevoda ....Ne znam kako da prevedem ....

Edited by AeternaAndNightFallFan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam dal je kul ili ne,ali znam da je neko is3povao da ne volim engleski jezik...

E da i ne mogu da se slozim sa tim da je engleski lakshi za pevanje od srpskog.

 

Bilo bi lepo da napravite neku pesmu i na srpskom,a ne da se pravite englezi:P :muzicar::rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...