Jump to content

Forever Storm


vladream

Recommended Posts

Slayer bio uzasan???Gledao sam ih krajem Juna na Big 4 u Sofiji i oduvali su sve,daleko od uzasnog...Da li je njihov nastup bio uzasan ili su tebi uzasni jer ih ne volis?Pazi sta ces reci da te ostali ne izbombarduju gomilom minusa. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

momci su večeras nezasluženo bili, uz još jedan sastav, u konkurenciji da napuste Rat Bendova.

naravno, kad je došlo do toga da nastupe sa autorskom pjesmom kako bi išli dalje, pokazali su da u tom segmentu mogu da oduvaju sve bendove koji se takmiče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, koja nameštaljka! Stvarno su providni! Na osnovu komentara žirija bilo je za očekivati da će vas zvati na baraž (ili kako već kažu), ali kad sam čuo koji je drugi bend, bilo mi je sve jasno. Realno, drugi kandidat za baraž su trebali da budu Maximum Power, ali je više nego očigledno da njih neće nikako da izbace. Žiriju nedostaje dobra doza objektivnosti, mada to nije ni čudo s obzirom da se radi o komercijalnoj emisiji. Veće je čudo što su uopšte prošli neki metal bendovi.

Veliki respect za "I Want Out"!!!

:pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sramota veceras. I Zona katastrofe i oni klinci su realno svjetlosnim godinama iza Forever storm i Livijevog benda, jednostavno se ne mogu porediti ni po jednom parametru.

Livio je i pozvan u baraz samo da bi se otupila ostrica eventualnih napada, jer nije sramota ispasti od takvog benda, a znali su da ako bilo koga drugog pozovu da ce ih FS pocistiti sa bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebes Rat Bendova i OBN, to je show za siroke narodne mase, ponajmanje se tamo gleda na kvalitet, sve ostalo je ispred toga.

 

FS je, po meni, postigao sasvim dovoljno, predstavio se publici, videlo ih je mnogo ljudi koji nisu nikad, saznali su za bend, i to je to. Na kraju, i objasnili su tamo kako treba da zvuci beskompromisni metal bend, dalje nista nije ni bitno.

 

albumgodine2009.jpg

 

:pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...