Jump to content

Vio-lence


Karlo SE

Recommended Posts

"Torture Tactics" je predobar EP..naslovnica je u fazonu opresing pesama...prava krljanka sas catchy refrenom...Dicks of death me smara..ali zato "Gutterslut" mi se podosta svidja.

 

"Nothing To Gain"u pridjoh sas dosta entuzijazma i ocekivanja...pre svega zbog prethodna dva masterpisa..aali...bre...ovo je really dosadnjikav album..."Atrocity" nisam ni primetio..kao da sam slushao neki"violina&vetar" intro sa nekog dosadnog power albuma...haha..al zato sledeca "Twelve Gauge Justice" mi je jedina skroz valjana pesma na albumu. Ostalo...previse sporijih nezanimljivih delova..premalo brzih zanimljivih delova..."Colour Of Life" isto moze da prodje kao dobra pesma..pa i "Pain Of Pleasure..", ima potencijala..ali nyah sveukupno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Zamrla tema...

 

eternal nightmare mi spada u one thrash metal "klasike" koji su mi skroz prosecni.da li zbog nezanimljivih pesama,ili mozda produkcije koja je morala da bude mnogo bolja te '88,ili mozda iritirajuceg vokala-ne znam,ali ovaj album niksad nisam smatrao znacajnim za thrash scenu.verovatno zbog toga nisam pokusavao da nabavljam ostala izdanja.

 

Blasfemija! XD

 

To otprilike i jeste poenta sa ovim bendom, ne obracati previse paznju na vokal.

A ako se slucajno setim na koga me podseca, a podseca me na nekog, javicu.

 

Znam da će me sad svi napljuvati nikad jače, ali vokal podseća na Fred Dursta, užasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tebi nije dobro, definitivno.

 

a shto se tiche eternal nightmare-a, to je album koji je najvishe zasluzan shto mi je danas thrash omiljeni pravac muzike.

ne mogu da opishem osecaj kada sam prvi put chuo pesmu phobophobia. :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:

posle slushanja tog albuma, krenuo sam da slusham forbidden, overkill, death angel, nuclear assault, flotsam & jetsam...

prekretnica u mom muzickom ukusu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tebi nije dobro, definitivno.

 

a shto se tiche eternal nightmare-a, to je album koji je najvishe zasluzan shto mi je danas thrash omiljeni pravac muzike.

ne mogu da opishem osecaj kada sam prvi put chuo pesmu phobophobia. :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:

posle slushanja tog albuma, krenuo sam da slusham forbidden, overkill, death angel, nuclear assault, flotsam & jetsam...

prekretnica u mom muzickom ukusu.

 

 

Potpisujem :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...

Koliko su rifovi dobri, toliko je vokal ocajan...

 

UA!!! :mad:

 

Njegov vokal ili volis ili ne. Meni je mnogo gotivan i originalniji od milion dosadnih growl vokala koji su postali sastavni deo svakog drugog benda na sceni.

 

Tako je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Prvi put sam cuo za bend kada je Vlada Dzet u emisiji za vas kasetofon izvrteo ceo Eternal nightmare.E to su bila vremena.Prva dva Vio-lence su remek dela,naravno i mini Torture tactics.Treci je izasao u doba Pantere i tih groove bendova,tako da i nisam nista bolje ocekivao.Mada ima par odlicnih pesama,bilo je tih godina i vecih sranja i razocarenja!Sve u svemu,ostaje zal za jednim originalnim bendom i istinskim predstavnicima Bay area stila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немогуће да ти се не свиђа Nothing to gain.Мени је тај албум раме уз раме са претходна 2.Њега сам много више вртео него ова 2 заједно.

 

O ukusima se ne treba raspravljati,ali slutim da si ti prvo cuo treci ,pa onda prva dva,a i sam si mi rekao da nisi neki ljubitelj tresa.Cinimi se,necu da tvrdim,da je treci album izasao u tenutku kad si se ti susreo sa metalom,bez omalovazavanja,ali tvrditi da je treci Vio-lence,bolji od prva dva,je krajnje cudna izjava.U svakom slucaju,vise tresa a manje black metala bi ti dobro doslo,ha,ha!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...