Jump to content

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
Sick Fuck rulz:) I nisam uopste provalila da riba peva dok nisam videla slike na myspaceu xD

 

 

seresssssssssh ? :bigblue:

 

swo wreme sam sumnjala u to .. jer na trenutke se bas izwaljuje dae zzensko ..a na trenutke 05 pomisliss da NIJE.. pa tako u kruG.

a onda, 05 jbt, tu je pesma 'zombie boy' .. i txt ide smthn like I want to be your zombiegirl if u can be my zombieboy..

 

razmisljam, nie lik waljda gay :lol:

 

i riba je na omo2 ..swe je ukaziwalo na to .. Thnx, sad ih joss wise gotiwim :meshuggah::meshuggah:

Edited by dreaminion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha,na trenutke se izvaljivalo,ali kad sam videla slike,sve je postalo ocigledno xD lol

 

Btw,znas li mozda sta znaci ovaj znak sto ima istetoviran na ruci?:/ Videla sam to i na nekim psyclon nine slikama:/

 

 

mislim dae logo nekog benda u pitaNju, jbmliga.... poznato mi jako deluje..

 

img2174kh4.jpg

 

e, al owa riba me odussewila ..a to nie lako :)

 

skroz je hardcore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Teško mi je povjerovati da nakon faking cca 5 mjeseci netko odlučio nešto napisati na ovu temu.

 

Da, Unter Null opasno rula, i to je opće poznato. Naša draga gospođica Dunham, sada već i mama, je otpočetka bila zajebana likušica, i to se, kao u kod Emilie Autumn, koju nikako da stignem skinuti, pokazalao kao nešto -- posvemašnje dobro.

 

Žena zna svirati violončelo i klavir, kao i Emilie, te se njezine dark a la baroque stil dobro primjenjuje na sve što ona radi, jer radi sa guštom. Nekoć davno je bila opsjednuta Psyclon Nineom (tetovaža na ruci JEST logo od Psyclon Ninea), te ga je obožavala.

 

Žena je inače poznata kao full kool riba, imam njezin account na youtubu, poslali smo si par poruka, a i imam njezin account na last.fmu. Jako kool riba, kao i Anthony Mathers iz Tactical Sekta i Aslan Factiona (on je, zapravo, glavni za obadva projekta, mada je meni Aslan Faction puuuuno draži i bolji od TC-a, ali je AS, sada deceased, a TC i dalje fura punom parom naprijed.).

 

U svakom slučaju, jako je žena dobra, a njezinu opsesiju Psyclon Nineom potpuno shvaćam.

 

~ edit ~

 

Žena ima još jedan sideprojekt, "Stray". Check it out on the myspace !

Edited by Aeoliah Centaurus

Share this post


Link to post
Share on other sites

eeeeeeeeee ...

 

 

LADNOO !!

 

hwala na info-u :)

 

imam odawno par pesama od Stray_a

i mjuza je cak jako slichna Unter-u ..

 

ali nisam ni pomisljlala da je to swe powezano.

 

 

sada, kada malo bolje poslusham, stwarno JESTE

 

njen glas

 

i ceo fazon je tu ..

 

 

thnx :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Skinuh Unter null sasvim slucajno,iako nije u mom fazonu,odmah mi se svidelo..Prva pesma koja mi prirasla za srce zombie boy,pa sam nasla na spacu i njene slike,devojka sjajno izgleda..Sve u svemu mnoogo dobar bend

Edited by *Gdjica Chioda*

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...