Jump to content

Anaal Nathrakh


darthmoog

Recommended Posts

evo po jedna pesma sadomacija http://myzuka.ru/Album/224698/Exploder-Exploder-2006

 

radi proverio

 

skini ti pola i ja cu drugu polovinu pa cemo da kacimo

 

u stvari ti drugu posto sam ja vec skinuo prvu pesmu

 

eo dizem ceo na megu

 

https://mega.co.nz/#!oN8E0KxB!Nw_YTo1eetEnKwwR2UfhdMtF6hHufLOci-p37jnpgvA

 

sad daj atg picko

 

ovaj album je za britanske standarde nesto tipa antologija samo malo jos ispod

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam album vec neko vreme. mislim da bi bilo vreme da malo vise eksperimentisu sa zvukom, ili bar sa aranzmanima.

 

jeste da sve jebe i odmah si u fazonu headbanga, ali vec je fazon da sa svakom novom pesmom imas osecaj da si taj riff vec cuo od njih jedno 5 puta.

 

i mislim da im ova cistija, modernija produkcija ne cini nikakve usluge. kad krenu ove neke novi groovy riffove, mozes na sekund da pomislis da slusas neki deathcore. to je najvise ocigledno u intro pesmi.

 

elektroniku su malo u prvi plan bacili, sto mi isto pomalo smeta. kul su fazoni, ali nekako mi je bilo bolje kad je sve bilo u istom planu pa te nekako usere kao jedan ogroman talas zvuka.

 

ali ono, ako volite AN i ne ocekujete nesto spektakularno novo, dobar je album ali je kao jedan ogromni muzicki deja vu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazo žališ se da je sve isto kao pre a smetaju ti elementi koju su drugačiji :haha: meni se sviđa te elektronika i moderni uplivi, jes' da zvuči deathcorasto ali odrađeno je sa merom. Mada stoji da je album same ol' song ali i kao takav šuri.

 

do jaja je ovo baš

 

A pazi ovo, isto Mick Kenney, worship Mayhema to the max, čak je i Atila gostovao na albumu:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazo žališ se da je sve isto kao pre a smetaju ti elementi koju su drugačiji :haha:

 

pa elektronike ima oduvek i donekle "moderne" produkcije ima jos od constellation-a, reklo bi se, samo mi se ne dopada kako je na novom odradjeno.

 

tesko mi da objasnim sta mi smeta, ali recimo "A Metaphor for the Dead" sa Vanitasa je super odradjena iako je mozda njihova najkomercijalnija pesma ikad.

 

tu nekako taj moderniji pristup radi u svrhu te pesme, a na ovom albumu manje vise samo pokusavaju da furaju staru pricu sa tim modernim pristupom, i ne funkcionise toliko dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slažem se sa Lazom, realno se formula izlizala, koliko god da je muzika dobra

 

to se posebno odnosi na refrene, ranije ne znaš u kojoj pesmi će ga biti a u kojoj ne, pa kad se desi, izuje te iz cipela

 

ovako, tačno čuješ da prave refren zato što treba da dođe na to-i-to mesto u pesmi

Edited by oʞɾoƃ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...