Jump to content

Anaal Nathrakh


darthmoog

Recommended Posts

And You Will Beg for Our Secrets - ovakvog nasilja nije bilo od Castigation and Betrayal

In Flagrante Delicto - refren!

Extravaganza - ludilo na vokalima

 

singlovi su najslabije pesme na albumu, s tim da Hold Your Children zvuči bolje nego sa YT, čuje se iza svašta

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nikad nije nešto ni smetalo kod ovog benda što se ne menja jer zašto menjati činjenicu da si najbrutalniji bend na sveti krz baš originalan zvuk... ali eto ovaj album i ima neke promene blage :haha:

Osnova je po meni totalno rani Anaal, znači faza do Domine Non Es Dignus, čuje se tu dosta i Mayhema koja je presvučena fantastičnom produkcijom i elektronikom koja im dobro stoji, ovaj put daleko mračnije zvuči od nekih ranijih pokušaja iako je zastupljenija.

Već na prvo slušanje mi baš dobro legao i čini se da će ići tako, fascinantno da bend sa ovoliko albuma ima snage da isporučuje i dalje ovoliko dobra izdanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Meni ovaj album kao nešto što je trebalo između "Constellation" i "Vanitas" da izađe. Iliti, kad bi "Passion" bio zanimljiviji album :haha: Ono, nekroza preovladava, ali se naginje i ka dr. pravcima.

 

Sa tim rečenim, druga polovina albuma mi je masu bolja od prve, tj. sve interesantno i privlačno mi je od "In Flagrante Delicto" pa na dalje, i to bukvalno svaka sledeća bolja od prethodne, sas sve Šal kulminacijom. Onaj teroristički wall-of-sound na "Secrets", sumanuti "Extravaganza" vokali, apsolutno dramatične "Slave" i "Spectator", sjajne stvari...

 

Sem neupečatljive i dežavijaste prve polovine, drugi minus mi je što su ovog puta kanda zakazali sa catchy refrenima, ispucali se malo na prošlom izgleda.

 

Sve u svemu, ovo može i da se nazove prijatnim iznenađenjem, i da se oceni sa nekom osmicom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...

Ja sam krenuo da ih slusam redom i smorio se nakon 5-6 komata

 

Moguce da su dobri svi manj-vise ali je mLogo homogeno da se slusa uzastopno

 

Nema to mnogo veze da li ih slušaš redom ili ne, činjenica je da od Hell Is Empty naovamo drže jednu te istu formulu. Realno uzbuđenje za novi AN album danas nije ni približno isto kao pre 10 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...