Jump to content

Bywar


Geozee

Recommended Posts

Negde davno na nekom forumu, secam se, Angelistor je otvorio istu temu na kojoj sam saznao za bend, sa sajta je mogla da se skina ona Thrashers Return pesma koju josh uvek imam tu negde, i koja je odlicna stvar. Pogotovo kako ovaj pevac brzo izgovori refren.

Osim te jedne pesme, nisam nista cuo od njih, jedino jos da su iz Brazila i da ih zovu Brazilski Destruction.

 

Uzdravlje B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Negde davno na nekom forumu, secam se, Angelistor je otvorio istu temu na kojoj sam saznao za bend, sa sajta je mogla da se skina ona Thrashers Return pesma koju josh uvek imam tu negde, i koja je odlicna stvar. Pogotovo kako ovaj pevac brzo izgovori refren.

Osim te jedne pesme, nisam nista cuo od njih, jedino jos da su iz Brazila i da ih zovu Brazilski Destruction.

 

Uzdravlje B)

 

Bese to na metalserbia forumu :)

 

E lepo da je barem neko chitao te thrash teme...

 

anywayz..i ja imam samo "Invincible War", sas sve Povratak Treshera :):rockdevil: Dobar nemacko-destrukcijski thrash.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matori, chitam ja to sto ti pises... ima tu puno mudologije... ;)

Da jeste bilo na Metal Srbiji, nego, sta je sa tim sajtom, izvinjavam se sto strcim sa teme...

Naravno da je to jedina pesma koju su culi, jer je jedina moguca za DL, a i nisu bas nesto poznati... steta...

 

Uzdravlje B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

"Heretic Signs" je definitivno korak napred u odnosu na "Invincible War". Ima manje Destruction worshipa..dodushe vokal josh uvek je jebitacno isti...produkcija je daleeeko bolja..u stvari ovako je savrsena, nit previse ispolirana, nit previse mutna! Tehnicki takodje su pesme jache...mnogo raznovrsnije...ima i straight-forward pesama kakve su krasile prosli, ali i zajebanijih kao sto su Hole Grail i Last Life...mlogo dobro sve u svemu.

 

"Twin Of Icon" je predobra pesma, njihova najbolja yet, bolja od bilo koje Destruction pesme u zadnih 5-6 godina, ak ne i vishe..

 

a uskoro ce se slushati i novo ostvarenje..nadam se josh boljem albumu od ovog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Bywar - Invincible War (2002)

http://www.zshare.net/download/41110381427db7/

 

Bywar - Heretic Signs (2003)

http://www.zshare.net/download/41160020e7f5c3/

 

linkovi rade, skidam upravo invincible war

 

upravo sam skapirao da ide malo sporo :/

guli ga nekih 13-14kb/s

ali koga ne mrzi da ceka, nek navali

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...