Jump to content

Redemption


Acid Rain

Recommended Posts

Reakcija na prvo slusanje: ovo mi je trebalo. :da:

U vreme kada smo vec sve culi, sve podseca na nesto odavno uradjeno, gde nema mesta za neke prevelike inovacije, dodje album koji zvuci stvarno odlicno.

Nemam neke zamerke ni na melodije, ni na produkciju, uopste na kompletan album. Oduvali su majstori kao sto sam i ocekivala.

Cenim muzicare koji umeju da naprave album koji ce me isto oduseviti i kao celina i kada slusam svaki instrument posebno. Vokale ne vredi komentarisati, vrhunski odradjeno. Cak mi je i La brie dobro zvucao :) Bas mi je legao album, svakih par sekundi naidje nesto od cega cu se najeziti :D Obratili su paznju na sitnice, sto mi je kod progera uvek bilo najzanimljivije.

Nadam se da cu moci da pazarim i original :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pridružujem se najboljim željama Nicolasu, ali sam se mnoooooogoooo smorio kad sam čuo za ovo... a njegov dnevnik bolje da ne čitam. Stvarno se nadam da će se izvući i da će sve biti ok... Jebem ti život više, eto, ljudi izbace do jaja album, sve super i umesto da se spremaju za turneju ili šta već, ovo se desi! Užas, užas... :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pridružujem se najboljim željama Nicolasu, ali sam se mnoooooogoooo smorio kad sam čuo za ovo... a njegov dnevnik bolje da ne čitam. Stvarno se nadam da će se izvući i da će sve biti ok... Jebem ti život više, eto, ljudi izbace do jaja album, sve super i umesto da se spremaju za turneju ili šta već, ovo se desi! Užas, užas... :( :( :(

U sustini desilo se odavno, dijagnoza mu je postavljena proslog novembra, ali nije hteo da objavljuje dokle god bas ne mora, da ne bi remetio izlazenje albuma. U prevodu pesme koje su nas toliko odusevile on je pravio kada je vec znao da je bolestan, i bio pod tim terapijama i u uzasnim bolovima.

Sada je objavio jer mora da nastupi na progpower-u, pa da se fanovi ne bi pitali zasto je celav i sl. :(

Prosao je grozan period hemoterapija i silnih tretmana, krv mu je sada da kazemo normalna, samo je pitanje da li ce se opet vratiti to ili ne. Bukvalno je na cekanju, saznace kada opet bude isao na analize, posle tog festivala. Nadamo se da ce pobetiti to uz svoju jaku volju i pozitivnu energiju koju mu svi saljemo. Divim mu se na snazi i optimizmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U sustini desilo se odavno, dijagnoza mu je postavljena proslog novembra, ali nije hteo da objavljuje dokle god bas ne mora, da ne bi remetio izlazenje albuma. U prevodu pesme koje su nas toliko odusevile on je pravio kada je vec znao da je bolestan, i bio pod tim terapijama i u uzasnim bolovima.

Sada je objavio jer mora da nastupi na progpower-u, pa da se fanovi ne bi pitali zasto je celav i sl. :(

Prosao je grozan period hemoterapija i silnih tretmana, krv mu je sada da kazemo normalna, samo je pitanje da li ce se opet vratiti to ili ne. Bukvalno je na cekanju, saznace kada opet bude isao na analize, posle tog festivala. Nadamo se da ce pobetiti to uz svoju jaku volju i pozitivnu energiju koju mu svi saljemo. Divim mu se na snazi i optimizmu.

Aha... hvala na infou, to nisam znao.

Pa tek onda ogroman respect za njega, u takvoj situaciji pisati, praviti i snimati pesme... stvarno svaka čast čoveku! U svakom slučaju mu želim sve najbolje i da se bolest ne vrati nikad!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha flac se pojavio jako brzo kod rusa, svaka im cast, samo jos da imam ozvucenje na kom vredi to slusati...

Stvarno je dobar album, mnogo puta sam ga izvrtela i uopste mi ne popusta paznja, stalno mi se slusa iznova. Jos nisu stari progeri napisali svoj sud. Cekam par misljenja koja cenim :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhh.. ovo će se vrteti... album zvuči fantastično na prvo slušanje, jedan od onih koji me samo zalepiše... :pivopije:

 

 

 

 

jao jbt sad pročitah za kancer... a pazite njega što odgovara, kakav čovek.

 

COMMENT | Thanks

posted by : Nvandyk

9/18/2009 12:14:16 AM

 

 

Thanks to all of you for your concern. Don't worry. I am in complete remission and although this cancer normally recurs, I opted for very aggressive treatment to try to wipe it out and I am confident I will beat it!

 

By the way, other than being bald (temporarily) I look freakin great! :)

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, al je dobar album. Ovo je za mene progressiva koju sam voleo i koju volim. Ovi fusioni sa nekim extremnijim metalima i previše tehnički bendovi bez duše mi ne leže. Ovde ima i čvrstine i melodije i tehnike. Sve je upakovano umereno (bar po mojoj meri :P) Ceo album drži nivo ali "Wall" mi je najjača pesma.... dođavola ne mogu da stanem da je slušam!

Edited by ErliK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...