Jump to content

CKM


kuruz

Recommended Posts

CKM mi je definitivno bio najjaci mainstream casopis dok nisam izvalio FHM oko Nove godine..

 

Mnogo slika ima za moj ukus!

 

ALi, standardni su. TO mi se svidja. Od svakog broja znas sta da ocekujes, sto nije slucaj sa nekim drugim casopisima ovog tipa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I saveti za mushkarce su mnogo jaki...

"Da prepozna ofsajd" - zhiva istina. :)

Pitanje u filmskom kvizu: 1) Navedi bar jedan film u kojem lik koji tumachi Mirjana Jokovic nije silovan. :) :) :) :)

Tachno pogadjaju sve shto ti padne na pamet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra su im (pored slika riba naravno) i one rubrike "Crime Story". U svakom broju nesto ima zanimljivo, pa i neke istorijske price, saljive rubrike itd. U proslom broju sam se bas obradovao onom MURDER INC. strava sto su se toga setili i napisali nesto o tome.

 

Inace, CKM je jedini casopis koji redovno kupujem :bigblue:

Moram kupiti jednom i FHM da vidimo sta oni imaju da kazu i pokazu :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ribe su domace. Garant. Ona od pre nekoliko brojeva sto je rekla da peva u crkvenom horu mi je komsinica.

Samo ne verujem da je dobila neku kintu.

Ма, да, сликала се на лепе очи и за славу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto je najgore, moguce je da si u pravu i ako si bio ironican. ljudi su za slavu i slike radili mnogo vise od fotografija, tako da nije daleko od pameti tako nesto. ako nece ona za dzabe, ima njih 1000 koje jedva cekaju da se slikaju i "dobiju priliku". to se u narodu kaze "hoce leba bez motike", ali da ne sirimo pricu sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...