Jump to content

CKM


kuruz

Recommended Posts

Sutra uvece posle sto godina pauze CKM zurka u Sargonu.

Moram da odem i upoznam ekipu.

Nikad nisam bila na ovakvim zurkama.

Jel zna neko sta tamo mogu da ocekujem?

Ja sam bio na CKM zurci pre pola godine or something... Sta mozes da ocekujes? Pa nista preterano, standardno petak vece u fancy diskoteci, mnogo ljudi, i mnogo odlicnih striptizeta + domacih ladies-a koje se otimaju za sipku ne bi li ih uhvatio CKM fotograf za onu stranu u CKMu gde stavljaju slike takvih :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта си тамо тражио, дођавола?

Kakvo je to pitanje?

 

Da si me pitao sta sam trazio na Vital Remains koncertu, jos bih i shvatio, ali zar treba objasnjavati sta sam trazio na zurci najjaceg domaceg magazina? :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, оба су ми подједнако нејасна. Добро, бар на ЦКМ журци има риба, али све остало... мани ме у курац. Ја тамо не бих ни привирио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Kad su cure u pitanju, u rubrici "Fantazija" su strane ribe. Ostale devojke su iz Srbije. Znam iz pouzdanih izvora ;) Najaci tekst u poslednje vreme "Dizelasi-gde su i sta rade". Opis za pesmu "200 na sat" Ivana Gavrilovica: "200 na sat zvuci kao da su 2 Unlimited sreli gomilu harmonikasa koji se vracaju sa posela!" E tu sam puk'o totalno :veseli: Ili komentar na Djoganijevu sliku u istom tekstu: "Izas'o sam u casopisetu!" :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je Ckm,ima uvjek mnogiJe zanimljivosti da se procita,malo se i odmore oci sa "cicama iz komsiluka",ima chak i zavidnih intervjua sa poznatiJem licnostima iz svijeta Muzike,Kriminala,Umjetnosti....ali nekad u nedostatku inspiracije pocinju mnogo da prdenjaju,a i nikad se ne slozim sa njihovim ocjenama,kad su u pitanju knjige,filmovi,muzika! :mrgreen:

 

CkM...: "Citaj kao Musko" :bigblue:

Edited by SixStepsOnTheMoon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest IN THE NAME OF GUUUZ

neko mi reče da se jedna klinka iz rume slikala za ovaj najnoviji ili prethodni broj, kao i to da je za 18ti dobila od roditelja na poklon silikone?!?!?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ckm je gay i sa fegete koji nemaju muda da pridju ribi.

 

Satan has spoken.

 

амин

 

neko mi reče da se jedna klinka iz rume slikala za ovaj najnoviji ili prethodni broj, kao i to da je za 18ti dobila od roditelja na poklon silikone?!?!?!?

 

па и није баш клинка, и шта има лоше у томе што риба која је даска, а има пара, жели да поради на свом естетском изгледу?!

 

http://forum.burek.co.yu/index.php/topic,106955.0.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...