Jump to content

Heaven Shall Burn


Geozee

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

vrh bend, ali poslednji me razocharao jer je golem pad u odnosu na antigone...

inache, obozavam ovu felu germanskih bendova...

gledo ih uzivo na wackenu... pao sam na dupe od svirke... intense i jebeno vruce... plus sva ona prashina...

 

poslednji neaera i album feast for the crows-a (sace da izadje, samo shto nije, al mozete ga naci) su ushili heaven shall burn zadnji lagano...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

zakon bend!

jedno vreme mi nesto nisu isli u glavu (tj nisam im bas dao priliku), ali ih u poslednje vreme poprilicno slusam...

rifovi su im totalno jebacki... rezhu ko ludi, a vokal je STRASNO mocan...

 

imam i dva njihova kompletna live video snimka, od kojih je jedan sa nekog dvd-a koji je isao uz zadnji album (koliko se secam)... i tu moze da se potvrdi da je vokal zaista mocan!

 

btw, jos jedan od pravih metalcore bendova...

 

P.S. ne znam zasto vam je toliko losiji ovaj poslednji... ja bas mislim da su se poprilicno dobro odrzali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ja predlazem DC++... ima par odlicnih hub-ova na kojima skoro sve zivo da se nadje... mada moze i emule.

 

e sad ako te bas mrzi da skidas tako, probaj na ove linkove:

Caliban vs. Heaven Shall Burn - The split programm I (2001)

Heaven Shall Burn - Antigone (2004)

Heaven Shall Burn - Deaf To Our Prayers (2006)

Heaven Shall Burn vs. Caliban - The Split Program II (2005)

 

prva 3 su ti sa mediaportal.ru za koje nemoj da me pitas kako se skida sa njih jer nemam pojma. nikad sa njega nisam uspeo da skinem nesto, jer sam uvek dobijao onu recenicu crvene boje u kojoj ti kazu da u tom momentu valjda nema mesta/slotova/protoka/sta god za skidanje od strane ljudi koji su van rusije. poslednji je sa rapidshare-a tako da sa njim ne bi trebao da imas problema.

 

ako ti kojim slucajem za neki od rar-ova zatrazi lozinku, ubaci ovo: www.mediaportal.ru

za sve ostalo se obrati p2p-u, mada bi ti ja preporucio da se svemu obratis p2p-u, sem ovog sa rapidshare.

poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...