Jump to content

Heaven Shall Burn


Geozee

Recommended Posts

Danas je na faksu pao HSB,spojio sam muzicki stub sa pojacalom i miksetom,ima bas divljacko ozvucenje tamo,pola njih je pobeglo napolje,neki su jeli govna 'gasi to sranje' na sta sam ja na mikseti naprzio basove do kraja i ostali smo nas trojica u prostoriji :)

Boli me kurac,oni svaki dan ispiraju mozak sa sekom aleksic misleci da je to najnormalnija muzika na svetu i kao niko im ne sere.Ko ne voli,nek izadje,tako je i bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je na faksu pao HSB,spojio sam muzicki stub sa pojacalom i miksetom,ima bas divljacko ozvucenje tamo,pola njih je pobeglo napolje,neki su jeli govna 'gasi to sranje' na sta sam ja na mikseti naprzio basove do kraja i ostali smo nas trojica u prostoriji :)

Boli me kurac,oni svaki dan ispiraju mozak sa sekom aleksic misleci da je to najnormalnija muzika na svetu i kao niko im ne sere.Ko ne voli,nek izadje,tako je i bilo

careee

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

LJUDI IZASAO JE NOVI ALBUM . XD

 

Salim se , ali ja sam tek sad video Iconoclast (Part 1: The Final Resistance) da je izasao i skidam. XD

 

inace HSB kida i Whatever It May Take isto kida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ime obelezavanja 10 godina postojanja,

HSB prave koncert u Bechu 12-og septembra.

Nastup ce se snimati za DVD izdanje.

Podrshka: Dew-Scented i Maroon.

Karte su besplatne, link na njihovom sajtu [za prijavljivanje], samo ne znam da li vazi i van Nemachke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovaj Iconoclast (Part 1: The Final Resistance), je josh jedno izvanredno izdanje HSB-a. Mislim nije u ranku Antigone i What Ever may take , ali veoma dobar album. Kao i uvek tu postoji jedna klasichna(mislim na klasicnu muziku) pesma kao i uvek, i mogu reci to HSB pravi stvarno odlichno. Isto tako veoma mi je drago sto vishe nema corea u njihovoj muzici , vec ovaj album je cist Melodeath, a to se vidi i samim tim sto su preradili Black Tears od Edge of Sanity sa kultnog Purgatory Afterglowa.

 

Nisam ni ocekivao slab ablum od njih i ovo je krajnje zadovoljavajuce, jedva cekam novi album(tako jest part 2).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sad ponovo slusam iconoclast,kakvo je ovo jebeno remek delo.ne moze da mu prismrdi novi ASP ni pod tackom razno.

dokazali su da znaju da rokaju dok ti mozak ne iskoci iz lobanje a i da smire zvukove da te navede da ih slusas opet i opet dok ti emocije samo naviru.

pravi primer je Atonement.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio i ja Iconoclast da vidim na sta se to vas dvojica toliko przite, i bre, ja ne znam kakvi su im stariji ali ovo je skoro pa cist Melodeath, po koji breakdown tu i tamo i to je to! Valja sve, samo je album dug, prvih 7-8 pesama sam bio odusevljen a onda sam krenuo da se smaram pomalo... Da ima 10 pesama bilo bi perfektno. I da, Black Tears :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio i ja Iconoclast da vidim na sta se to vas dvojica toliko przite, i bre, ja ne znam kakvi su im stariji ali ovo je skoro pa cist Melodeath, po koji breakdown tu i tamo i to je to! Valja sve, samo je album dug, prvih 7-8 pesama sam bio odusevljen a onda sam krenuo da se smaram pomalo... Da ima 10 pesama bilo bi perfektno. I da, Black Tears :rockdevil:

 

Black Blood , Black Tears !!!!! :rockdevil:

 

Ovako sad bi bilo najbolje da dowujes Antigonu, pa posle nje What ever May Take. To je isto Melodeath nema sta ali koji je pun core momenata(naci breakdown-a) i ima cleana. Ali daleko da nevalja. Taman onako da imash celu sliku i da se malo iznenadish. :)

 

Josh da dowujes All Shall Perish novi album! :D:rolleyes:

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro je, i ja kazem. Polako Lunar, malo da apsolviram ovo.

A taj ASP me malo smara, bar prvi album koji sam samo slusao od njih.

 

Taj prvi im je nenkako previshe RAW, po meni najgori njihov. Ovako sto se tice ASP-a , ima podeljeno misljenje nekima je 2-gi njihov najbolji a nekima 3-i. Ovako 2-gi album je vishe za ekstremnije fanove dosta brzi i tvrdji , dok je 3-i dosta tehnikalniji i melodicniji. Sve jedno oba albuma su dobra, poslusaj. Meni lichno 3-i najbolji. :)

 

Nepozurujem te samo dajem preporuke, pa ti radi sto oces. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...