Jump to content

CSI


Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bah, prestadose i sa ovim sranjem...

 

Zanimljivo je kako su u poslednjih par epizoda uspeli da uguraju "poznate face", da malo poboljsaju rejting... haha. Bese ona glupaca Nelly Furtado, ali i Chriss Angel, fenomenalni iluzionista. Bar epizoda sa njim nije bila toliko losa, iako je bilo nekih tipicnih gluposti na pocetku. No, covek se solidno snasao u ulozi tipa sa Fetal Alcohol Syndrome;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam cemu toliko osudjivanje CSI NY, wow ubacili su par poznatih faca i malo poznatije muzike, sama radnja poslednjih par epizoda je bila sasvim solidna. i gledala bih novu sezonu, ne zbog Neli Furtado i slicnih, vec jer mi se svidja u kom se pravcu krecu.

 

 

enivejz, 21. epizoda Las Vegasa je HILARIOUS!! Ending Happy :) obavezno odgledajte, skroz je drugacija od ostalih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ne računam Ending Happy, poslednjih par epizoda su mi bile baš dosadne. Nekako mi je žao jer je prva polovina sezone bila mnogo interesantnija za gledanje. Jedina epizoda koja možda bude zanimljiva će biti finale sezone. Nadam se. U najavi je

odlazak jednog ženskog lika *khm*Sara*khm* koji je od početka u seriji

. Šta će od toga na kraju da bidne — videćemo za dve nedelje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Da li možda neko zna gde mogu da nabavim subtitlove za CSI Miami, drugu sezonu? Jedino što sam našao je na jednom sajtu ali samo do 13-e epizode. Gomilu sajtova sam pregledao i nigde nema.Da li je SRB ili CRO, svejedno...

 

Inače povodom teme, Miami je zakon, nekako mi deluje najtemeljnije od ostalih. Horatio je stalno na terenu dok Grissom izađe iz kancelarije tu i tamo, a onaj NY je očaj. Osim toga čovek ima stila, odlično se oblači, svaka čast na izboru odela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

CSI je odlična žvaka za mozak. ako se slučajno zateknem pred televizorom i prikazuje se CSI, samo se sjednem i um odlebdi. meni to dođe kao penzionerkama meksičke sapunice. napeto pratim radnju iako je već nakon pet minuta jasno tko je kriv, kako i kada će ga uloviti itd.

naravno, omiljen mi je Las Vegas zbog Garyja Dourdana. :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se pandurskih serija tice, posle baltimore homicide, sve ostalo komotno moze da se brise. ali CSI kao serijal opusta u bilo kojoj varijanti.

 

Baltimore je zakon,zaista.Posle njega,meni je najjaca pandurska serija "The Shield".Opasno dobra serija.

 

CSI ne volim.Previse nauke,premalo realnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...