Jump to content

King Size


Danilo K.S.

Recommended Posts

Да, то под број 1.

Под број 2 што сте се појавили онако касно, а у вези са бројем 1 је да сте направили хаос у распореду.

Под број 3, кад ти се већ не свиђа, нисте требали ни да долазите. Мени је јучерашњи дан на Егзиту био најбољи икад!

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Bez ikakve ljutnje , ja sam dao svoje misljenje , a ne misljenje benda !

2. Sto se tice kasnjenja , niko nam nije rekao da treba da budemo 2h pre pocetka nastupa !?!?! , a pritom mi smo se pojavili kod bine kada je trebalo da nastupimo !

3. NE vidim razlog zasto nije nastupio bend Wisdom , jer mi smo samo zamenili mesta sa bendom Space Eater , tako da oni su opusteno mogli da sviraju oposle nas , jer nas nastup je trajao 19 min ! ( nisam siguran , ali ja sam cuo da su oni zakasnili ili se uopste nisu ni pojavili ( to sam ja cuo i necu da tvrdim ))< ali ako smo mi krivi JA se u ime celog benda izvinjavam sto oni nisu nastupili , jer niko od nas nije zeleo da sabotira druge bendove !

4.Sto se tice svirke bendova juce , nista lose nisam prokomentarisao , odlicna svirka , pogotovo Kuge ! Ja sam samo rekao da ne volim exit i celu organizaciju , anista protiv bendova , jer 90% ljudi iz tih bendova su mi prijatelji i poznanici !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da jos jedna stvar , siguran sam da se bend wisdom nije pojavio , jer posle nas je svirala Kuga , a trebalo je da budu poslednji , sto znaci da je bilo i vremena i mesta da nastupi Wisdom !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW Srki, u ugovoru za exit koji potpisujes ti pise da si obavezan min 2 sata ranije da se pojavis!Pozz

 

Koliko sam video wisdom su hteli kompletno svoju opremu da montiraju, al su mnogo kasno dosli sa onim kombajnom, tako da kontam da im nije King size kriv sto nisu svirali, ipak za takvo namestanje treba da se dodje pre otvaranja festivala(kao sto je oprema za UDO-a bila vec montirana pre pocetka)

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW Srki, u ugovoru za exit koji potpisujes ti pise da si obavezan min 2 sata ranije da se pojavis!Pozz

Очигледно да ниеј читао уговор. И то није 2 сата пре почетка наступа бенда, него 2 сата пре почетка свега. У 5 осим нас никог није било.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ovo je prazna polemika poshto je bendu King Size oduzeto pravo na tonsku probu na tako velikoj i ozbiljnoj bini, pa stoga stavljam tachku na ovo troshenje rechi!

Hvala organizatoru EXIT-a!

Pozdravljam sve fanove i pozivam ih da dodju :

 

21.07.2007 Beograd skc oko 20h (humanitarna svirka povodom nastradalog clana benda Flip-out)

21.07.2007 King Size live @ Nova Pazova (moto skup)

27.07.2007 King Size live @ Bela Crkva (master moto skup)

:evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sto nisi dosao na vreme? Ti, kao vodja benda, trebalo bi da se pobrines da ispunis svoje odgovornosti, a ne posle da zbog vaseg kasnjenja nastane citav haos, koji je rezultirao time da tvoj bend, kao zvezde, imaju prednost a ne gosti, ciji je termin bio.

 

Srki, oprosti, ovo je upuceno tvom bendu sa profesionalne strane, a ne vama kao pojedincima, odnosno na licnoj/(ne)prijateljskoj osnovi. I zaista, iza svega sto sam napisala, stojim i mogu da vam kazem u oci, jer mozda je neko vas ocekivao u 19.00 kada ste bili najavljeni, a posle je hteo da gelda nesto drugo an nekom drugom stageu, zar ne?

 

Mozda je neko hteo da gleda bas Wisdom, s obzirom da slicne bendove ne mozemo videti kod nas cesto, tacnije, gotovo nikad, a po Danilovim recima, do vas doci i videti vas, uopste nije tesko.

 

Nek vam je sa srecom u daljem radu, a savet Danilu da se malo ugleda na black metalce koji su nastupili poslednjeg dana, jer oni svuda nastupaju zajedno i ne pate od toga da li ce izaci na binu odmah ili posle 3 sata. Ovo kazem najiskrenije i bez ikakve zle namere, jer je drugarstvo, uzajamno postovanje i tolerantnost uvek ispred ega, ako zelis da budes cenjen i da te svi cene.

 

Hvala najlepse!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olja i ja samo da kazem da je po satnici King Size trebalo da nastupi u 19:40 , a ne u 19 , i jos jednom cu da napomenem da ne sviranje benda Wisdom nije posledica naseg kasnjenja !!! To je bila samo rotacija izmedju S. Eatera i nas , tako da ne vidim cemu tolika frka ?!

 

P.s. Nista neprijateljsk :pivopije:

pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj,da i ja posle "Egzita" pohvalim kolege !

 

Mnogo dobro,mnooooogooooo ! Oxygen je bash hititj!

 

Josh jednom hvala za CD. Nisam prvo skontao,ali kad sam doshao kuci skontao sam da sam dobio "King Size 001" copy !

 

Hehe,hvala josh jednom !

 

Sve najbolje,pa jednog dana i da sviramo tugeder !

 

Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sangre Eterna i malo sa Pero Defformero.

 

Ma,niste se bre raspali,gitara je bila strashna kao i vokal. A bassista je bash pojava :mrgreen: hehe

 

Samo napred ljudi,zelim vam od srca sve najbolje jer ste jedan od stvarno boljih bendova !

 

P.S. Obrade su jako dobre ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako , samo da zavrsimo temu exit/wisdom !!! Nije me mrzelo , pa sam se malo raspitao kod ljudo koji su bili zaduzeni za bendove zasto wisdom nije svirao u subotu ( svirali su u nedelju !!! ) i dobio vrlo jednostavan i zanimljiv odgovor. Radilo se o tome , sto je bubnjar doticnog benda prethodnog dana uhvacen sa pozamasnom kolicinom marihuane od strane novosadske policije i zavrsio je u zatvoru. Uz mnoge garancije i odredjenu kauciju , pusten je u nedelju da bi nastupio na festivalu exit !!!!! Tako da se nadam da je misterija King Size / Wisdom razresena !!!

 

Pozzz

 

P.s. to Radomir/dommaker :

 

When you walk through the storm ,

hold your head up high ,

and don't be afraid of the dark ,

at the end of the storm ,

there's a golden sky ,

and the sweet silver song of a lark ,

walk on through the wind ,

walk on throgh the rain ,

though your dreamsbe tossed and blown ,

walk on , walk on ,

with hope in your heart ,

AND YOU'LL NEVER WALK ALONE !!!!!!!!

 

LIVERVOOL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaista me interesuje sledeća stvar... čula sam da je uhvaćen muzičar iz Kaoz-a... i videli smo da je to istina pošto su svirali sledeći dan posle SMF-a. Zar su i nekoga iz Wisdoma uhvatili na isti fazon??? Bzvz... ti muzičari bi mogli malo da mućnu glavama pre no što izblamiraju bend i organzatore festivala.

Jesu oni super muzičari, al je neko od njih očigledno glup ko k.rac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, nerado se mesam u rasprave na ovom forumu, ali moram da pohvalim gospodina Doommaker-a i da se slozim sa njim. iako sam imao malo udela u postavljanju avatara, slazem se da je odvratan, a takodje moram da se slozim i sa onim delom u vezi "Glory, Glory, Manchester United" :)

 

btw. King Size rules! ...i vidimo se u subotu u BC-u!

 

pozz!

 

 

edit: jbt, odakle mi 111 postova ovde!!??

Edited by Morgray The Dark

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne bi bilo vise glupih nagadjanja, evo sta se desilo sa Wisdomom!

Njih su 2 sata drzali na ulazu na Tvrdjavu i nisu ih pustili da udju ljudi iz obezbedjenja i govorili "Kakav je to Explosive stage, ko vam je taj Milan Rakic!". Oni su dosli na vreme, ali zbog toga se nisu pojavili na stageu na vreme.

 

Madjari nisu kao Slovenci, koji misle da je u Srbiji sve dozvoljeno pa se tako i ponasaju. Eto toliko! Nadam se da sada, kada znate prave razloge, necete vise pisati ovde kojekakve gluposti.

 

PS. Za prave fanove: dovesceno MI Wisdom u Srbiju, pre ili kasnije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...