Jump to content

King Size


Danilo K.S.

Recommended Posts

Ok, nerado se mesam u rasprave na ovom forumu, ali moram da pohvalim gospodina Doommaker-a i da se slozim sa njim. iako sam imao malo udela u postavljanju avatara, slazem se da je odvratan, a takodje moram da se slozim i sa onim delom u vezi "Glory, Glory, Manchester United" :)

edit: jbt, odakle mi 111 postova ovde!!??

:pivopije:

Него, да ли ви из Кинг Сајз имате неки албум и где би то могло да се купи?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imamo album "whisper" i mozes da narucis putem pm ,a ako nisi iz Bgd ostavis mi adresu i dobices putem poste. Cena je tricavih 300 din. :pivopije:

 

@ to Morgray : U BC smo u petak , ne u subotu !!!

 

Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne patim uopste

Nisam zvezda jer od toga se zivi sestro slatka

Imam drugare-hvala bogu

S'profesionalne strane spadam u tarzane

Ne cekam NIKOGA

 

Cao i pozdrav svim fanovima!!!

NEXT :

 

King Size live @ Bela Crkva (moto skup) 28.07.2007 u 02.00 (obratite paznju na termin vi koji ste slabi sa racunanjem)

to je DVA SATA POSLE PONOCI znaci bilo bi dobro da dodjete u petak uvece hi hi hi :rolleyes:

Edited by Danilo K.S.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neee! ne! ne petak! subota radan dan:(

 

ja i drustvo planirasmo da dodjemo u subotu popodne...

pih :violent:

 

dobro ondak, posto su male sanse da vas cujemo u BC-u, aj pisite o nekoj beograskoj svirci, pa da se vidimo!

 

inace, Whisper je zaista fenomenalan i vredi sve pare! na zalost, stanje u srbijici je tako-kako je, pa se album prodaje u kucnoj organizaciji za jako male pare, umesto da stoji u izlogu neke fine "hi-fi" prodavnice...

 

 

pozz!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne patim uopste

Nisam zvezda jer od toga se zivi sestro slatka

Imam drugare-hvala bogu

S'profesionalne strane spadam u tarzane

Ne cekam NIKOGA

 

Cao i pozdrav svim fanovima!!!

NEXT :

 

King Size live @ Bela Crkva (moto skup) 28.07.2007 u 02.00 (obratite paznju na termin vi koji ste slabi sa racunanjem)

to je DVA SATA POSLE PONOCI znaci bilo bi dobro da dodjete u petak uvece hi hi hi :rolleyes:

 

 

Mozda nisi zvezda, ali si prema ovim stavovima nadmen do zla Boga. ne cekas druge, ali drugi cekaju tebe. Da li si Tarzan ili Ninja Kornjaca, to me ne interesuje. Svakako je bolje biti diplomata. Zali Boze sto je Rakic toliko dobar covek, pa mogu svi da mu postavljaju uslove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda nisi zvezda, ali si prema ovim stavovima nadmen do zla Boga. ne cekas druge, ali drugi cekaju tebe. Da li si Tarzan ili Ninja Kornjaca, to me ne interesuje. Svakako je bolje biti diplomata. Zali Boze sto je Rakic toliko dobar covek, pa mogu svi da mu postavljaju uslove.

 

 

Fanatiku uvek nedostaje nesto, cas um, cas srce.

Entuzijast je uvek ceo covek.

Cuvaj se da se ne okrnjis, te da se tvoj entuzijazam ne iskrivi u fanatizam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gresis mnogo sine. Kada do sada to nisam ucinila, necu sigurno ni ubuduce. Da tako razmisljam, verovatno bih sada bila lider neke politicke partije, ali posto u zivotu ima i vaznijih stvari od novca, odabrala sam ovo sto sam danas i to svesno.

Um me dobro sluzi, a svoje srce slusam, prezirem svaku vrstu fanatizma: bilo onaj u karijeri ili nacionalni, verski, politicki. Bez entuzijazma nista nema smisla, a odatle proizilazi originalnost. I nista ne moze na silu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

u jbt. u dva posta si potpuno ugrozio, vec ugrozen mir na ovoj temi:) :violent:

 

Wisdom nije svirao, pa nije! Big deal, a objasnjenje postoji na prethodne 2-3 strane.

 

a sto se torrenta tice, ne bi bilo lepo da postoji. cak sta vise, jedini tracker sa kog ja skidam ima jako rigorozna pravila u vezi domacih stvari, sto je zaista fer i drugacije ne bi valjalo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani Neso i ostali, najlepse molim da se ne bavite kopiranjem i bespravnim umnozavanjem diska grupe King Size.To moze da me natera da preduzmem ekstremne mere i da neko strada.Boli me k***c za posledice unakazicu prvog koga budem uhvatio sa bilo kakvom vrstom kopije jer nazalost zakonom to nije regulisano.

Inace King Size je izdao CD u sopstvenoj reziji i vec smo podelili preko 100 diskova sto znaci da smo spremni da izadjemo u susret svima.CD nije rezan vec stancovan, uradjen je kolor booklet, dizajnirao ga je Milan Dobrojevic (priznati svetski umetnik www.011art.com), mix i post Marko Grujicic, snimatelj Milan Barkovic i jos mnogi drugi.Znaci na ovom CD-u je radilo mnogo ljudi i ulozeno je mnogo truda a kosta samo 300 din.Ako niste u mogucnosti da ga kupite odvojicemo josh nekoliko komada za poklon ali nemojte ih KOPIRATI jer kako sam rekao necu mariti za posledice svojih postupaka.

Ako neko zeli da poruci cd ostavite adresu i dobicete cd putem post-expresa.

e-mail : [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Баш бих волео да завирим у твој рачунар и видим колико албума страних бендова имаш.

 

 

Evo iskreno imam ih mnogo, ali slozices se da je domaca nenarodnjacka scena vrlo jadna sto se tice prihoda od prodatih CD-ova, tako da od domacih izvodjaca gajim samo originale i to na svojoj polici a ne na hardu naravno.Ako ne mozemo da pomognemo jedni drugima ne moramo ni da odmazemo.Na kraju krajeva radim na blogu King Size-a(koji ce biti gotov za oko mesec dana), pa ce svako ko bude zeleo, a nema novca ili mu ne treba CD, moci besplatno da cuje i vidi o cemu se radi. :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma зезам се, и ја купујем само оригинале домаћих бендова, вас сар, рецимо, чуо на Forces of Anger компилацији коју сам купио због неких сасвим другачијих бендова.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo iskreno imam ih mnogo, ali slozices se da je domaca nenarodnjacka scena vrlo jadna sto se tice prihoda od prodatih CD-ova, tako da od domacih izvodjaca gajim samo originale i to na svojoj polici a ne na hardu naravno.Ako ne mozemo da pomognemo jedni drugima ne moramo ni da odmazemo.Na kraju krajeva radim na blogu King Size-a(koji ce biti gotov za oko mesec dana), pa ce svako ko bude zeleo, a nema novca ili mu ne treba CD, moci besplatno da cuje i vidi o cemu se radi. :meshuggah:

 

Ok,ja sam ionako rekao Srkiju da cu da kupim preko njega,a mislim da si ti ono za Torrent preozbiljno shvatio... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, mozda sam malo preterao jer ova tema je otisla u neke druge smerove.Ako sam nekoga uvredio, povredio ili sl. tvrdim da mi to nije bila namera.Povlacim sve grubosti koje sam napisao jer je iz mene govorio ljuti djavo a ne Danilo Petrovic.

O sebi : Srecan sam jer sam ziv i zdrav, kao i svi moji bliznji, i sto jos uvek na ovoj planeti ima dobrih ljudi.Zao mi je sto svi nisu jednaki i sto ima mnogo nepravde.S' druge strane ne dam na sebe i na svoje.Ne dozvoljavam da me niko ponizava i to ne radim drugima.Prihvatam sve pohvale jednako kao i kritike, jer i sam sam vrlo ostar kriticar sto ne znaci da nekome mislim lose.Najvise mrzim one koji te tapsu po ramenu i kazu ti kako je sve u redu, a misle suprotno.Ovo pisem samo iz razloga da bi shvatili da NIKOM ne zelim zlo.

Jos jednom objavljujem picvaiz (King Size) sutra uvece u B.Crkvi, dva sata posle ponoci.

Garantujemo dobar provod : viski, extra mace, ljute mashine, i naravno dobru svirku!

Pa ko voli nek' izvoli...

 

za kraj :

 

Skromnost je jedna zdrava duhovna klima koja odgaja i neguje stvarnu velicinu

 

Vladika Nikolaj Velimirovic

 

:bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani Neso i ostali, najlepse molim da se ne bavite kopiranjem i bespravnim umnozavanjem diska grupe King Size.To moze da me natera da preduzmem ekstremne mere i da neko strada.Boli me k***c za posledice unakazicu prvog koga budem uhvatio sa bilo kakvom vrstom kopije jer nazalost zakonom to nije regulisano.

Inace King Size je izdao CD u sopstvenoj reziji i vec smo podelili preko 100 diskova sto znaci da smo spremni da izadjemo u susret svima.CD nije rezan vec stancovan, uradjen je kolor booklet, dizajnirao ga je Milan Dobrojevic (priznati svetski umetnik www.011art.com), mix i post Marko Grujicic, snimatelj Milan Barkovic i jos mnogi drugi.Znaci na ovom CD-u je radilo mnogo ljudi i ulozeno je mnogo truda a kosta samo 300 din.Ako niste u mogucnosti da ga kupite odvojicemo josh nekoliko komada za poklon ali nemojte ih KOPIRATI jer kako sam rekao necu mariti za posledice svojih postupaka.

Ako neko zeli da poruci cd ostavite adresu i dobicete cd putem post-expresa.

e-mail : [email protected]

 

Totalno se slažem!

Ko nema 300 din za disk i booklet.... pa jebem ga.... važno je da imaju da tolko sjebu na alkohol i hamburger svakog vikenda a!!!

Kad jebeni folkeri mogu da kupuju govna koja Grand izdaje ( a ni ti ljudi nisu bogatiji od nas metalchuga ) mogli bi i drugovi metalci da se tale, pa ne bi imali sranja na sceni nego bi i ova muzička grana procvetala... al bukvalno!

Jebem mu neblak...podelio sam zilion CD-a.... bolje da sam kola kupio za te pare!

 

Uzdravlje...

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totalno se slažem!

Ko nema 300 din za disk i booklet.... pa jebem ga.... važno je da imaju da tolko sjebu na alkohol i hamburger svakog vikenda a!!!

Kad jebeni folkeri mogu da kupuju govna koja Grand izdaje ( a ni ti ljudi nisu bogatiji od nas metalchuga ) mogli bi i drugovi metalci da se tale, pa ne bi imali sranja na sceni nego bi i ova muzička grana procvetala... al bukvalno!

Jebem mu neblak...podelio sam zilion CD-a.... bolje da sam kola kupio za te pare!

 

Uzdravlje...

 

:pivopije:

 

HVALA I ZIV BIO :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Samo malo obavestenje , petak 24-i avg (veceras) u basti restorana Lovacka Prica , na moto skupu koji orkanizuje MK Familija , King Size .

Sve bi trebalo da pocne oko 19:30 , pa ko moze nek dodje , sviraju jos ProRock i Vatrena Voda !

 

Pozzz and cya

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...