Jump to content

Marchelo


michelle

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...

Za tvoju, informaciju, lik ima prosek preko 8.5, nije pao nijedan ispit, niti vracao kombinaciju. Nema kola, niti planira da ih kupi ikad u zivotu. Nebitno, ali ajde, kad je vec palo proseravanje.

 

Da, ja sam mu naj ortak, drago mi je. I prekini da pricas stvari koje ne znas, niti bi to trebalo da bude predmet tvog interesovanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sada posto smo razjasnili te detalje ( ili nismo ) zamoli bih clanove da vode raspravu o muzici i delu autora a ne da komentarisu imovinsko stanje i namerno neumesnim komentarima podsticu nepotrebne i uvredljive rasprave...

Pozdrav!

 

 

 

Jashta, more.

 

Dakle, sledeci album ce kapiram biti vece bezanje od hopa nego sto je Puzzle Shock bio. Vise muziciranja i vise zajebanih storytellinga. Ocekujte ga aprila 2008, otprilike.

 

Knjiga je gotova i definitivno izlazi pocetkom sledece godine.

 

 

 

@Natasha! - srpski jezik i knjizevnost, 3. godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Knjiga je gotova i definitivno izlazi pocetkom sledece godine.

 

 

 

@Natasha! - srpski jezik i knjizevnost, 3. godina.

 

 

pa on je na mom smeru, moja godina (ako bog da u januaru). čudo da ga nikad nisam vidjkala ni na faxu ni na predavanjima ni na ispitima...

 

čula sam da treba da izda neku knjigu, ali o tome ne znam ništa više... ne znam dal će biti neka biografija ili priče, pesme možda... kako će se zvati knjiga? i o čemu će biti reči u njoj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa verovatno zato sto je obnovio godinu, a ovo ce biti 2. put, osim ako ne bude ta revizija kao sto mi rece da bi trebalo :D

 

A da, knjiga je roman. 25 glava ima, na 150+ stranica, znaci nije anakarenjinapickematerine fazon. Radni naziv mu je "Vere", i najverovatnije izlazi sa drugacijim naslovom. Znaci nikakve veze sa hopom nema, radi se o ljudima koji su zaglavljeni u nekoj vukojebini u busu koji ide na onaj svet i njihovim situacijama, fleshbekovima, poimanju vere i religije i jos stosta :D Sve u svemu, jako zanimljivo stivo.. mozda sam ga ja maloumno opisao, ima tu jos gomila peripetija :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, za nas po starom je revizija odobrena, tako da imamo šansu da se spasimo u januaru :)

 

Da ostavim po strani, što su njegovi textovi preozbiljni za mene (ja sam osoba koja otkida na zajebantske textove ajzaka i bad copy-a :mhihi: ), ali kad god sam ga slušala imao je nešto pametno da kaže :da: . Tako da mislim da je tema romana intresantna i ako ne bude nešto preskupo, htela bih da pročitam njegovu knjigu. Brate Simo, ti sve znaš o njemu :) :) :)

 

Btw, sad sam ti videla sliku, ja te znam iz Ksta :) :) :)

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, ma da. Na prst u dupe smo, sto se kaze :)

 

Jos kad bi znala sa cijeg kompa sad kucam.. :D

 

Btw. ajd i ja da se hvalim malo.. uradio sam omot za doticnu knjigu i trenutno krecem da radim artwork za 3. album. Bice malo bolesniji nego inace :D

 

 

 

 

edit: znas me, znam te ;)

Edited by Simm A)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...