Jump to content

Darzamat


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Nera jeste dobra pevačica i još bolja riba, ali je muzika ovog benda ipak na prvom mestu. Mislim da se ne bih složio sa konstatacijom da su "jedini ne-black metal bend" na ovom podforumu, prvo zato što sadrže u sebi podjednako sympho/gothic i black zvuka i drugo, reći ću samo - Venom, ne moram da idem dalje u nabrajanje bendova koji nemaju mnogo veze sa blackom, a raspoređeni su ovde.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nera jeste dobra pevačica i još bolja riba, ali je muzika ovog benda ipak na prvom mestu. Mislim da se ne bih složio sa konstatacijom da su "jedini ne-black metal bend" na ovom podforumu, prvo zato što sadrže u sebi podjednako sympho/gothic i black zvuka i drugo, reći ću samo - Venom, ne moram da idem dalje u nabrajanje bendova koji nemaju mnogo veze sa blackom, a raspoređeni su ovde.

 

Ajd nemoj ti o Black metalu, molim te. Idi placi negde na Sve i svasta.

 

Kako me ta riba morila na Party Sanu, odjebao sam je jer nije cula za Darkthrone i Sarcofago.

 

Krmaca.

Sto joj nisi odradio neki desecration of virgin?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da te boli uvo, otvorio bi je na gothic metal dje joj je i mjesto. Ovako dokazujes:

1) da pojma nemas o metal muzici(konkretno, black metalu)

2) da si otvorio temu u naletu mentalnog proliva koji te na forumu cesto hvata

 

Idi povij se, operi usrane gace, odjebi sa ovog podforuma jer strcis kao gnojavi chir na necijoj faci. Dje se vrati na jumetal baksuzu jedan, i to jos poslije onog teatralnog odlaska dje si slinio ko kakva zadnja pizda kako te niko ne voli da bi zatim isprozivao neke ljude na jedan totalno ofucani nacin. Ti si jedan obicni jadnik koji je postigao zivotni cilj da ga izjebe jedan ministar, i to onako ministarski. Zato otpuzi na nekoj temi o pederima ili klimatskim promjenama... STFU & GTFO!

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde piše da je Darzamat symphonic black metal bend:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Darzamat

 

Ovde piše isto to:

 

http://www.last.fm/music/Darzamat

 

Ovde je odrednica black metal navedena kao prva:

 

http://www.musicmight.com/artist/poland/katowice/darzamat

 

 

Kao što se da primetiti, nisam samo ja, već nas ima mnogo koji "pojma nemamo o metal muzici (konkretno black metalu)".

To smo apsolvirali, idemo dalje.

 

Ako ima neko da je slušao novi album i da ima šta da kaže o istom, neka izvoli, ako ne - za sada će poslužiti i ovo što sam ja napisao.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što se da primetiti, nisam samo ja, već nas ima mnogo koji "pojma nemamo o metal muzici (konkretno black metalu)".

To smo apsolvirali, idemo dalje.

U jbt. apsolvirali smo to da dosta ljudi nema pojma o black metalu :haha:

Thank you captain obvious, opet izmisljas toplu vodu. Mogao si mene fino da pitas, umjesto sto se blamiras ovuda :lol:

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priche jedno je sto pise,drugo je kako to zvuci.Opet si poceo da lupas,a i u vezi ove ribe,vidjam svaki dan gomilu mnogo boljih i utegnutih koje setaju gradom ili sede po kaficima gde ja idem.Digo vam se kurac na sasvim prosek ribu.

Inace ovo je malo ekstremnije gothic govno sa nafuranim klavijaturama gde se gitarski deo bas i ne moze pohvaliti.

  • Upvote 2
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voleo bih da znam kakve veze plusevi i minusevi imaju s novim albumom Darzamata, ali nije bitno. Ako neko više voli da piše o tome, njegova stvar, isto kao što je i stvar moderatora da li će to tolerisati na temi o bendu. Uzgred, primetio sam da Josifov post ima više minuseva nego što ima ljudi koji pišu na ovoj temi. Tu nešto očigledno nije u redu, ali opet kažem - nije moja stvar.

 

Moje je da pišem o bendu i albumu i da izrazim svoju nadu da ću ih uskoro i uživo videti.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ocito da nisi u toku,nije stvar u tome sta ja napisem,vec je problem u nekim clanovima foruma,koji me iz nekog razloga ne gotive ali su i suvise iskompleksirani da mi to saopste pa se kriju iza te glupe opcije,ali avaj,u pocetku me je malo nerviralo sad mi je sve zabavno.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Morbid god - slučajno kliknuh minus umesto plus, sorry. xD

I.hate.you. :mrgreen:

Priznaj da si potajno htjela da me kaznis... salim se of kors.

 

Inace gospodine pakleni, trazis i najmanji razlog da kao nesto napises o bendu koji je black taman kolko i ostali gothic metal bendovi. Moderator treba da reaguje i ovo proslijedi tamo dje mu je mjesto. Samo tolko, uzivaj sa svojim wiki/last.fm definicijama :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dođoh do ove teme preko onoga Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена. :haha:

Skoro da zaboravih na ovaj bend... Elem, nije tol'ko moj fah, al' dobri su, doduše od bendova koji nisu "moj fah" veoma retko pribavljam MP3-ojke, tako da od Darzamata imam samo onaj DVD (da, to je najbitnije u ovom slučaju ;) ).

 

A ovo za Neru, koliko vidim, u samom vrhu top friends na MySpace-u su joj Opeth i Porcupine Tree, tako da, koga zabole za Darkthtone... :razz: A da je simpatična, simpatična je, jbg nismo ovde svi elitni jebači pa da se ložimo samo na ribe "avione". :cry:

 

Šta drvite tol'ko oko žanrova, jedna je stvar kad veze nema sa žanrom, a druga kada je vama bend možda suviše gej da bi ga prihvatili na vašem kultnom UG podforumu. :razz: Podsećate me na ove nesreće iz HammerFall-a, čudo nisu rekli da će da tuže nekoga ako ih još jednom nazovu power bendom. Treba napomenuti i da je, koliko sam ja nešto primetio, Darzamat menjao stil kroz karijeru. U svakom slučaju, ako postoje konkretni razlozi da se prebaci na drugi podforum, onda ih lepo izložite, a ne da se utrkujete ko će više da napljuje Princa i Josifa, nije više zanimljivo. Kao što je već neko pomenuo, pre bi onda Venom trebalo premestiti, pa šta ako je po njima žanr dobio ime? Onda treba i Steppenwolf na heavy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta drvite tol'ko oko žanrova, jedna je stvar kad veze nema sa žanrom, a druga kada je vama bend možda suviše gej da bi ga prihvatili na vašem kultnom UG podforumu. :razz: Podsećate me na ove nesreće iz HammerFall-a, čudo nisu rekli da će da tuže nekoga ako ih još jednom nazovu power bendom. Treba napomenuti i da je, koliko sam ja nešto primetio, Darzamat menjao stil kroz karijeru. U svakom slučaju, ako postoje konkretni razlozi da se prebaci na drugi podforum, onda ih lepo izložite, a ne da se utrkujete ko će više da napljuje Princa i Josifa, nije više zanimljivo. Kao što je već neko pomenuo, pre bi onda Venom trebalo premestiti, pa šta ako je po njima žanr dobio ime? Onda treba i Steppenwolf na heavy?

 

Ne slusam ovaj bend, ali sam morao da proverim oko cega je ovolika galama. Kako sam ja shvatio iz jednog teksta, na samom pocetku ,prva dva albuma, bend je bio sympho black sa jakim gothic uticajem, dok je vremenom taj gothic uticaj uzimao primata i da su na poslednjem uglavnom gothic metal sa sympho black uticajem. Sve u svemu temu necu premestiti ali kud i kamo bi bilo produktivnije da je tema na gothicu nego na ovom kultnom UG podforumu, jel bi se mnogo vishe ljudi zainteresovalo za taj bend nego ovde.

 

Sada ovo za VENOM i slichne bendove, oni su prvi talas BM koji bash i ne lichi na danasnji BM,i ne da ne lichi nego su samo malo tamniji thrash, i imali su ogroman uticaj na sve BM bendove koji su danas sinonimi za BM. Tako da su oni ovde ko pochasni gosti jel ih dosta ljudi koji slusaju BM worshipuju. Ako vam se to ne dopada, onda cu vam samo reci FOAD.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...