Jump to content

Metal: A Headbanger's Journey


Morphy

Recommended Posts

Za razliku od vecine Amera, ovaj nesto i zna o metalu. Intervjui sa Diom su nenadjebivi, obozavam tog coveka!

Hm.Sa black metalom sasvim sigurno nema veze.Verovatno više zna o hair metalu.

Nikad od fana ne očekuj ozbiljnu analizu.U stvari,skoro nikad.

Čitajte

http://www.anus.com/metal/

naročito opinionssekciju sajta

i ostajte dobro.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Taj lik nije Amerikanac nego je Kanadjanin .

 

Čovek koji sluša metal već 25 godina dosta je poznat na tim putevima i šta mu tu treba ;

Osim da mu neko napuni džepove lovom i da putuje po svetu ..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ako ni zbog čega drugog, cenim čoveka zato što je završio antropologiju, i dalje sluša metal i ne stidi se da se nazove metalcem.

A obaška što je dokumentarac poprilično dobar, voleo bih da vidim lika da nastavi sa pričom...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта има да се стиди? Ја завршавам фармацију, па ћу и за 10 година себе наглас звати металцем, јер то јесам!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Njegova izjava o black metalu je smešna. Čovek laže sebe zato što nije uspeo da ih skonta, pa im je pripisao tu definiciju naloženih klinaca. Neka ode i pokuša to da kaže Ghaalu u lice, pa upišao bi se u gaće.

 

Inače odličan dokumentarac. Ima grešaka, ali stvarno me je dotakao. Čovek voli metal i njegovo viđenje je pravo.

 

Necrobutcher je smeh, nisam skontao da li Blasphemer hoće da propadne u zemlju ili da zaurla od smeha. Maybe both. ;)

 

 

...........................Satan.

 

Čoveče kako sam se smejao. Ta scena je kult sada.

 

\m/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njegova izjava o black metalu je smešna. Čovek laže sebe zato što nije uspeo da ih skonta, pa im je pripisao tu definiciju naloženih klinaca. Neka ode i pokuša to da kaže Ghaalu u lice, pa upišao bi se u gaće.

Да ли је Гхаал доиказао другачије? Ај тинкс нот.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mr. Cooper ignoriše ili nije svestan činjenice da je bm tokom 90-ih bio prepun nasilnih incidenata (ubistva recimo). Ghaal ne treba da dokazuje ništa, njegovi postupci govore sami za sebe. Problem je što ih je on okarakterisao kao klince željne pažnje. Black metal je muzika koja je najmanje otvorena mainstreamu. Venom je, recimo, išao na šok varijantu dok je norveški black metal nešto drugo.

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Шта има да се стиди? Ја завршавам фармацију, па ћу и за 10 година себе наглас звати металцем, јер то јесам!

 

Pa znam, ja sam sličnog mišljenja, ali znam likove koji slušaju deset puta gore underground stvari od mene, pa su u fazonu "pa nisam ja metalac".

A ovaj lik je dokazao da se intelektualac i metalac ne isključuju :) to neki ljudi kao da imaju problem da shvate, a i svi vole da se prave da su mnogo zreli, kao "mi smo tako iznad etiketiranja"...

 

A oni blekeri jesu smešni :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Alice Cooper mi je najjaci, kad kaze, svi se oni blekeri nesto tripuju po slikama, spotovima, kao zajebani su, a kad me sretnu u prodavnici kazu stidljivo - dobar dan, gospodine Kuper, tu sam s mamom, jel mozete da mi date autogram? :P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Pa odgledaj, makar smeha radi.

 

Meni je simpatičan. Naravno, tu i tamo ima stvari koje se nekom neće dopasti, ali to je dokumentarac, ne doktorat... Uostalom svako ima pravo na svoje mišljenje.

 

I da, najbitnije je to da je čovek metalac i ponosan na to, i upravo taj stav je ono što je najbolje u celom filmu. Sem toga ima zanimljivih intervjua, i, zamislite, intervjuisani muzičari imaju svoje mišljenje...

 

I ne verujem da je lik neupućen u BM scenu, ili pak da je mrzi...

 

U svakom slučaju, zabavan je filmić, pa preporučujem.

 

A, koliko je gledalo dokumentarac "Satan drives the media"?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...