Jump to content

Warlock & Doro Pesch


B.A.D.

Recommended Posts

Ne odnosi se ni na tebe. Ne opterećujem se, samo naglas razmišljam. :pivopije:

 

Odnosi se na mene, ali meni nije namera da dotičnom nabijam bilo šta. :rolleyes:

 

Kao što je RNA rekao - svi polazimo od nule.

I kao što Arch Enemy reče - previše se opterećuješ nebitnim stvarima.

 

:pivopije:

Samo da želim da te argumentujem - pokosila bih te mnogim stvarima, to dobro znaš. Ali zaista ne želim da ulazim u raspravu sa bilo kim, pogotovo ne sa tobom koji dobro znaš šta si sve rekao/pričao....i kome.

 

No da ne tupimo bzvz, bilo pa prošlo. Da smo svi mi živi i zdravi. :bigblue:

 

 

Što se tiče Warlocka i Classic Diamondsa - to bi bilo lepo odgledati, jurim već duže vreme, al slabo može da se nadje preko torrenata ili sam ja ćorava...

 

Što se tiče Doro i njenog pevanja - baš taj njen nemački akcenAt daje šmek pevanju :D

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kakva je 'Fight by your side'? To je, valjda, Dorothee posvetila ratu na Balkanu. Bilo je nešto o tome u rockexpress-u iz 2002. kad im je bilo 5 godina postojanja, zapravo bio je cio intervju sa njom. Što se desilo sa tim časopisom?

 

U solo karijeri joj balade ne zvuče baš onako kao i sa Warlock-om. Nekako su moćnije one iz 80-ih! Mut und Kraft führen mich durch jeden Tag!

Edited by Hell on wheels

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema heavy metala u njenoj solo karijeri. Mislim naravno da ima, ali ne toliko koliko ga je bilo u Warlocku 80tih...

 

Pretezno su balade i rad sa Warlockom, obrade... Ok je. Moz da se slusa.

 

Fight by your side je extra pesma, na prva slusanja deluje kao balada, ali ono eto tu pricu nisam znala.. :D

Extra :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva dva albuma i poslednji su čisti heavy metal. Doduše, ne žestoki heavy kao, recimo, Primal Fear, već heavy bliži hard rock-u. Za Thunderspell sam već rekao da može biti jedan od kandidata za himnu heavy metala. Što se tiče onih albuma između, oni su u nekom electro-industrial fazonu, jer se i Doro bila priklonila trendovima u vreme kad se heavy metal slabo cenio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...jer se i Doro bila priklonila trendovima...

 

 

A meni čudno što se toliko spominje beskompromisnost u tom intervjuu?!

 

Koga god zanima heavy metal i hard rock treba da uzme najmanje neki Best Of Warlock ili kako god se zove. Možda ne albume, jer ima i prosječnih pjesama, ali 10ak ih ulazi u najbolje pjesme mješavine heavy metala i hard rocka 80ih.

Edited by Hell on wheels

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno ne znam sta si hteo reci time, ali Warlock mi je jedan od favoritnih bendova, sasvim normalno slusan sa moje strane ili bilo cije ko voli bend.

 

I idalje stojim iza reci da moze da uzme sva 4 albuma komotno da slusa, bez obzira na Doro-in rad tokom i posle Warlocka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...