Jump to content

Warlock & Doro Pesch


B.A.D.

Recommended Posts

Pa baš i nisam familijaran sa obojenim pločama, tako da mi se može oprostiti. Ali se tebi ne može oprostiti što koristiš svaku priliku da me nazoveš dilejom. Uostalom, svejedno, ja komentarišem album, ne bih ga kupio ni na ploči, ni na disku, ako ga ne smatram zaista vrhunskim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Danas sam opet gledao na DVD-u onaj koncert iz Camden Palace '85. I svaki put se oduševim kad ga odgledam. Sunce ti jebem kao su razbili. Zvuk, kadrovi, energija ... ma sve je genijalno. Jedino mi se čini da je dranje publike nasnimljeno, jer kako može stotinak ljudi da zvuči kao da ih je 1000, to mi nije jasno. I čudi me, toliki London a dođe tako malo ljudi da gleda Warlock. Toliko o popularnosti heavy metala u Britaniji 80-ih. Jebali ih Madness i ostali. Nije ni čudo što su Maideni i Judasi gradili karijeru u Americi i svetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
Biti će tour na jesen po Srednjoj Europi.

 

Imati će solo koncert u Zagrebu u Boogaloo 28.10., za ostale datume ne znam.

 

E super, samo da bude dovoljno zainteresovanih, da se ne otkaže. Ja planiram da dođem.

 

Uzgred, zna li neko koliko dugo traju njeni koncerti, kakve su joj obično set liste i to? Ja sve što znam od njenih koncerata je onaj Classic Diamonds, sa orkestralnim verzijama pesama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Set liste (osim novih pesama) obicno obuhvataju standarde tipa 'Burning The Witches', 'Hellbound', 'I Rule The Ruins', 'Earthshaker Rock', 'True As Steel' i 'All We Are'.

U zavisnosti od duzine trajanja koncerta, ubace 'Für Immer', 'Out Of Control', od 2002. 'Fight' ...

 

 

! :muzicar::muzicar::muzicar: i 'Breaking The Law' !

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Evo snimak iz Zagreba od sinoć:

 

 

Živ se jedem što nisam bio tamo, i to zbog nekih svojih tripova. :( Gde mi je ona odlučnost od pre nekoliko meseci kad sam sam zapalio na Diggere... Neka mi posle neko kaže da nije kraljica. Takva žena se nikada više u heavy metalu neće pojaviti. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se nikad neće desiti, jer većina "metal" publike u Srbiji je isuviše ograničena da bi mogla da ceni pravi heavy metal, a i promoterske kuće su nam odraz takve publike.

 

Kako si lepu recenicu napisao ne bi ni ja bolje srocio. Najjace je sto i oni kojima pokusas nesto da objasnis gledaju te onako belo kao volovi i pitaju te na kraju, a jel video juce u VB ovo ili ono. Ja im odgovorim - Ne gledam televiziju vec 3.5 godine jer je uzasno stetna za ljudski mozak. A oni ce ona - Pa dobro. Na Madonu idu i babe i dede na samrti maltene, a da dolazi Metal kraljica ne bi doslo 100 ljudi. Ja bi dosao i neka se svi jebu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...