Jump to content

Cinderella


ZmYchE

Recommended Posts

Onda ajde da diskutujemo. Od svih tih albuma Night Songs je izasao prvi, zar ne? I do danas se prodao u vise od 3 miliona primmeraka samo u SAD. A i tadasnja scena je hvalila Cinderellu za renesansu rocka i metal na mtvju. Da bi dobro upoznao neku materiju moras malo dublje da kopas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma ko prica ovde o MTV-u?Ja ti pricam o popularnosti i prodaji,jebes MTV.Popularnost metalu nije opadala tokom 80-ih.Mozda postepeno,ali kada je pala onda je pala i nije se povratila.

Za tvoju informaciju,"Reign In Blood" je izasao 1986.,isto kao i prvi album Cinderelle (jebote,nemogu da verujem sa kojim papcima ja poredim Koljaca :no: ),a pre te nebitne Pepeljuge,albumi su se prodavali u poprilicnom broju,a popularnost bendova je bila na neverovatnom nivou.Mrzi me da kopam podatke,imas net pa kopaj ako te zanima.Ja sam ti dao primer benda za koji znam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda ajde da diskutujemo. Od svih tih albuma Night Songs je izasao prvi, zar ne? I do danas se prodao u vise od 3 miliona primmeraka samo u SAD. A i tadasnja scena je hvalila Cinderellu za renesansu rocka i metal na mtvju. Da bi dobro upoznao neku materiju moras malo dublje da kopas.

 

Taj album se poceo prodavati nakon Slippery turneje. Ti si to naopako okrenuo. Nije bilo nikakve renenesanse, u tom periodu izlazi par velikih albuma, Night Songs je tu bio sitan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro sad, zavisi sa cim se poredi. Meni se licno taj prvi album ni ne svidja ali ovi poslije njega su mi super i bend mi je vrlo drag, vrlo dobar rock bend, slusam ih dugi niz godina ali mora se priznati da nisu ostavili neki jaci impact na muzickoj sceni. Svidja mi se Tomov glas i te primjese bluesa a live su odlicni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ma dajte....... kakav bre Brajan i Dzenis? Covek ima specifican visok growl... Mnogo cool glas. Volim da pevam nekad u njemu. Znam da ga skinem super... Inace koja vam je omiljena pesma od Cinderelle. Od balada mi je Through The Rain a od rawkera... neka bude Shelter Me ( mada tu su i Gypsy Road, Love's Got Me Doin' Time, Blood From A Stone... )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od balada mi je Through The Rain a od rawkera... neka bude Shelter Me ( mada tu su i Gypsy Road, Love's Got Me Doin' Time, Blood From A Stone... )

Dobra je ta stvar (sa Still Climbing),ali vise cenim njihove ranije balade - tipa Don't Know What You Got,Heartbreak Station,Gypsy Road...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj oladi Lemi, ja ih voli, i jedan su mi od omiljenih i naravno da cu da ih dizem u jebena nebesa! A ko jebe Briana? On je tako pevao posto je jedino tako znao da peva! Tom ( pevac / gitarista ) nije ni hteo da bude vokal ali su ga ostali naterali. Njegovi omiljeni bendovi su Aerosmith i Rolling Stones... mada verovatno voli AC/DC, svi rokeri imaju neku plocu od njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...