Jump to content

Diluvium


Guest

Recommended Posts

Zbog pojavljivanja vise tema o ovom bendu, ja otvaram samo jednu temu gde mozete da rzmenite misljenje o Diluvium-u i njegovom albumu prvencu "Aurora".

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma da, sve je to super, Our Sadness jeste odlicna pesma, ali... Kako do djavola doci do tog CD-a??

Njihov menadzer i ne radi posao bas kako treba, bar ne onako kako bend pise po intervjuima da on radi. Promo CD mi nikad nije stigao za recenziju.

Ali to naravno vise skodi njima nego meni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ah, godinama iscekujuci njihovog menadzera da mi posalje disk, na kraju sam ga kupio! I to pirat! Ima se kupiti u Beogradu, CD shopu Imperijal. Po ceni od 4 eura. Lose uradjen pirat, a cuo sam da to u stvari sam Butcher radi.

 

Album je izvanredan! Sve sto bend treba da uradi je da raskrsti sa menadzerom koji je u propast odveo Introitus, Amon Din, a i njih ce, jer motom "sto manje reklame - to bolje", nece daleko dogurati.

 

U svakom slucaju HAIL TO DILUVIUM!

Muzika je mesavina The Gathering/Lacuna Coil... Devojka odlicno peva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam cula album u celosti ali onih par stvari koje sam cula na radiju su mi se mnogo svidele. Mene prilicno podsecaju na Within Temptation, s tim sto ova iz Diluviuma ima cak i lepsi glas od Sharon del Adel. Jedinu zamerku mogu da im uputim na stajling, mada je to uostalom standardna boljka vecine bendova (ne samo domacih) koji imaju pevacicu + muski ostatak benda... (mada, ovi malo preterase sa onim diesel-like tipom - na slici na ulasku na sajt...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahvaljujem ti prijatelju, samo nije u tome fazon, ko ce poslati CD.

To bi trebao da bude posao menadzera ili benda, a ne da mi ovako jedni od drugih narezujemo. To je totalno neprofesionalno.

Imam Auroru, kao sto rekoh kupio sam je u BG-u...

 

A ti Scissorse, sta su ti rekli, kad ce da posalju?

PEPSI cu da popijem u tvoje ime biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo tek sad da naletim na temu...

Zahvaljujuci drugarici vec duze vreme imam tu radost da slusam ovu fenomenalnu grupu!

Prvo pesma like a Saint in Velvet Rays...mmmm...bila je i hit na nekom radiju,ne znam kom.Imaju neku emotivnos koja uzdize i cini da se osetim...poletno....setno...

Kvalitetni su,jos prvi album...eh....super!

Samo mi se desi ponekad tako glupa stvar...da pobrkam zbog glasova Lacuna Coil i Diluvium! :oops: nemaju toliko slican glas,ali kod nekih pesama bas me zbune(kad ne gledam sta se cuje s sprave!)

Sto se tice glasa,lep je,nedoradjen(ako radjen),devojka je talentovana,tj obe su,lepe boje...

od prvog slusanja sam ih jaaaaaaako zavolela,i jedva cekam dalji njihov rad.

I mislim da nisu dovoljno propraceni ovde u Yu,a u Nemackoj se bar spomenu u novinama.Mozda je nisam videla,ogradjujem se...al...malo vise medijske paznje molim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se u potpunosti da glas lici na Cristinu Scabbiu!!! I meni se takodje desava da ih na momente pomesam! Mada, u nekim drugim trenucima podseca i na Anneke (The Gathering).

Sve u svemu - bend i po! Samo napred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...