Jump to content

Tr00 Metal Fanovi


Dushan S

Recommended Posts

daok ti tr00lis u grobu (no pun intended),tvoj pocinak dobija odlika tr00 mesta - iz zemlje rastu siljci,trce okolo svinje u helankama,ptice seru melenu tj crnu stolicu,vetar duva kao u introima silnih black albuma i to je tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

M apusti do sutra, vidis da smo svi zaludni (mada ja kao pisem seminarski :ph34:)

Ако је семинарски на тему спамовања по форумима, онда можеш и успут, а и имаћеш прегршт материјала. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Nažalost, tebe samo karijes može vratiti na tr00 stranu. Ako imaš zdrave zube nema ti preterane pomoći.

 

Takondže, fejkeri su hoperi a mjetalci u trendžama sa Mejden avataraima su pozeri.

 

Ja mislim da su oni metalci u obučeni u blek leder od glave do pete, i što pozerišu po koncertima, najveći fejkeri. Izvinjavam se, troo fejkeri.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu ipak morati da ovo reinkarniram, posto sam danas pronasla jedan zanimljiv clanak, koji vam prenosim u originalu i u prevodu:

 

(ANSA) - LONDRA, 21 MAR - L'heavy metal sarebbe il genere musicale preferito dagli adolescenti dal quoziente intellettivo piu' alto. Una ricerca condotta dall'universita' di Warwick ha esaminato i gusti musicali di 1.057 ragazzi membri di un'associazione che raggruppa i giovani 'geni', un terzo dei quali ama il metal. La spiegazione? Per via della loro intelligenza questi ragazzi faticano a inserirsi socialmente, e l'heavy metal diventerebbe un veicolo per sfogare la loro rabbia.

 

Ansa

 

Izgleda da je heavy metal omiljeni muzicki pravac kod adolescenata sa najvecim koeficijentom inteligencije. U jednom istrazivanju, koje je sproveo Univerzitet Vorvik, ispitivan je muzi;ki ukus 1.057 mladih clanova jedne asocijacije koja okuplja "mlade genije", trecina njih voli metal. Kakvo je objasnjenje za to? Zbog svoje inteligencije ovim mladim ljudima je tesko da se socijalizuju sa ostalima pa je heavy metal jedno sreedstvo putem kog oni prazne svoj bes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu ipak morati da ovo reinkarniram, posto sam danas pronasla jedan zanimljiv clanak, koji vam prenosim u originalu i u prevodu:

Izgleda da je heavy metal omiljeni muzicki pravac kod adolescenata sa najvecim koeficijentom inteligencije. U jednom istrazivanju, koje je sproveo Univerzitet Vorvik, ispitivan je muzi;ki ukus 1.057 mladih clanova jedne asocijacije koja okuplja "mlade genije", trecina njih voli metal. Kakvo je objasnjenje za to? Zbog svoje inteligencije ovim mladim ljudima je tesko da se socijalizuju sa ostalima pa je heavy metal jedno sreedstvo putem kog oni prazne svoj bes.

 

Глупос'. Прво провлаче тотални дебилизам да је интелигентним људима тешко да се социјализују. Друга ствар је то што тврде да се кроз метал празни неки бес. Не верујем да је потребно објашњење зашто су ове 2 тврдње тотални дебилизми.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...