Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

Čudno nisam naišao na ovu temu( ako je ima već negde podsetite me da iskopam sebi oči) pa ajde da i ja otvorim neku. Kao što tema kaže... Vaš stav, mišljenje, istorija... Nisam neki zaluđenik za telefone, jedva da uplatim kredit na svakih pola godine. Imao sam Siemens A35(3 godine), pa Nokia 3510i(jedva pola godine) i sada Microsoft SmartPhone SPV E200.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имао дуго, дуго (имам још увек, заправо) Nokia 3310, сад сам од фирме добио Nokia 6070 ...

Мање-више, потпуно ми је свеједно, не разумем се у телефоне ама баш ништа, није ми битно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Самсунг Ц100, већ неких три године (ако добро рачунам). Узећу неки други једино ако овај рикне. Боли ме уво да јурим неки тренд, боље перформансе...Тотално ми је чудно када људи на сваких две недеље мењају моб. Имам једног колегу који је опседнут...тачније, доста њих је опседнуто телефонима...немам појма зашто...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi u sirem drustvu imamo klan vlasnika Sony Ericsson K750i.

Ovo je po meni trenutno apsolutno najjaci telefon po odnosu cena/kvalitet na trzistu.

Ja sam u moj telefon ubacio 1Gb memorije pride (a prima kartice do 4 Gb), tako da je desetak albuma + tona drugih gluposti uvek uz mene.

Ima odlican mp3 plejer i vise nego pristojnu kameru. Klasicne funkcije nema potrebe posebno elaborirati. Baterija i pored intenzivne eksploatacije drzi do 4 dana.

Odlican telefon. Necu ga menjati skoro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi u sirem drustvu imamo klan vlasnika Sony Ericsson K750i.

Ovo je po meni trenutno apsolutno najjaci telefon po odnosu cena/kvalitet na trzistu.

Ja sam u moj telefon ubacio 1Gb memorije pride (a prima kartice do 4 Gb), tako da je desetak albuma + tona drugih gluposti uvek uz mene.

Ima odlican mp3 plejer i vise nego pristojnu kameru. Klasicne funkcije nema potrebe posebno elaborirati. Baterija i pored intenzivne eksploatacije drzi do 4 dana.

Odlican telefon. Necu ga menjati skoro.

 

I još da mu flešuješ softver od w810i..

Share this post


Link to post
Share on other sites

DF ovdi:

 

imam k800i (imala pre k750i u koji sam se klela) i u ovaj se kunem jos vise! Kamera nije puno napredovala, al ko je jebe kad imas profi aparat, gledam filmove, slusam muziku, sve... jedina mana mu je sto najveca kartica za njega koja ima da se kupi je 1Gb i kosta cak 100e, al kao napravice uskoro vece.

 

Jedino sto im zameram je sto nikako da na 2 modela imaju istu memoriju pa te teraju da stalno bacas pare. Prave sve manje i manje i skuplje :no:

 

k800i dizajn da ne pricam... odusevljava me. Prednji deo lici na teksturu drveta a zadnji je pod prstima kao plis, ma savrseno!

Edited by Legenda

Share this post


Link to post
Share on other sites

siemens m65 (sivo-crna varijanta, kao za dart vejdera :) ).

 

izdrzava nuklarni udar, ako treba. :) :) oivicen metalnim ramom, ispadao na plocice, pljuskala voda po njemu, ispadao u sneg i jos uvek radi kao prvog dana kad je kupljen. ajde sto sam ga maltretirao "spolja", nego sam mu menjao sve, pocev od ikonica, preko menija, skinova, boga oca. inace simens 65 serija je poznata po tome sto moze totalno da se "customizuje" jer ima dosta 3rd party alata za menjanje svega i svacega.

 

inace, k750i je vrh cena/kvalitet odnos. da mi treba novi telefon, taj bih uzeo. jedina mana SE telefona su nestandardne (i skupe) memorijiske kartice.

 

mada, voleo bih da imam neki qtek. ;)

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

trenutno Samsung D520, obozavam taj telefon..

 

Samsung_D520.jpg

pre njega sam godinama imala Nokia 3410, a moj prvi telefon je neki Mitsubishi, ne secam se tacno.

bas je lep :da:

 

dvoumila sam se izmedju jednog sa slajdom i ovog na preklop, ali nekako su mi slajd telefoni... ne znam... nisam otkinula...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam prvo gledala neke ne preklop, ali mi se u tadasnjoj Telenor ponudi nista nije svidelo kao ovaj telefon.

 

tvoj je prelep sa crvenom maskom, ima jedna moja drugarica :da:

e jeste lep... mislim, meni se najvise dopao crni...

 

inace i ja sam ga videla kod jedne moje drugarice... :D i zaljubila se na prvi pogled :wub:

 

gledala sam Telenor ponudu ali mi se ne isplati nikako... ovako sam stekala kintu 3 meseca i ne moram da se cimam 2 godine... a ni da menjam broj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma naravno, ko ne trosi puno i ne treba da se cima sa postpaidom i ogromnim racunima... ali, ako ti decko zivi u Novom Sadu :D khm! :)

 

 

e da, primetila sam koliko sad sve bolje funkcionise otkako postoji prava konkurencija Telekomu, vise se trude i jedni i drugi

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma naravno, ko ne trosi puno i ne treba da se cima sa postpaidom i ogromnim racunima... ali, ako ti decko zivi u Novom Sadu :D khm! :)

e da, primetila sam koliko sad sve bolje funkcionise otkako postoji prava konkurencija Telekomu, vise se trude i jedni i drugi

Novi Sad, a?e pa snajche da uzdravlje koristis telefon... :D

 

konkurencija je iz raja izasla... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...