Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

Не постоји поузданији, ергономичнији, дуготрајнији, безотказнији телефон од њега.

И мени је падао и растављао се на саставне делове, буквално и и даље ради као и када сам га добио.

Мислим да је то мобилни апарат бр. 1 свих времена, то је, мени, један од најлепших телефона, такође, тежина је идеална, све-све-све ...

Никада га не бих ни мењао да нисам добио, од фирме, други са месечним кредитом у висини од **** динара.

 

 

Taj neki rad. I ja imam 3310 vec 4 (mozda cak i vise godina), nema sta mu se nije desilo, mislim da i kad bih htela da ga unistim ne bih mogla.

 

Najtelefon na svetu. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebali vas high tech mobilni telefoni ... ako vam treba fotoaparat kupite jedan ... ako vam treba mp3 player kupite iPod ...

ma da, kupicu govno cija kutija sama kosta 100e kad SE u svom mobilnom nudi savrsen zvuk i kapacitet od nekoliko giga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da, kupicu govno cija kutija sama kosta 100e kad SE u svom mobilnom nudi savrsen zvuk i kapacitet od nekoliko giga :)

 

Шта је СЕ? Питам јер о новим моделима мобилних појма немам нити ме интересују, битно ми је да могу да се јавим и да шаљем СМС...

Share this post


Link to post
Share on other sites

SE je sony erikson.

 

Što se tiše IPod-a i mp3 na mobu.... imam i Ipod i imao sam SE w810i i bolji mi je mp3 na mobu. Em idu i MNOGO bolje sluške uz njega, može kartica do 2giga i milina! Plus extra fon i dobra kamera... odličan telefon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SE je sony erikson.

:)

Хвала. Пошто је ДФ поменула СЕ у једнини, ја помислио да је неки special edition чим има толико меморије.

 

Тај твој бивши је супер, баш сад читам спецификације.

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam odushevljena kako ovaj moj slika.

 

i ima radio to je bash fino. i super su slushke. jedino mi se ne svidja shto se muzika dosta sporo prebacuje, dodushe mozda preko bt, mozda bi ishlo brze na ir ili kabl.. ali nisam probala. ipod je ipak cool, a i roze je :da:

 

nego, daj, vi shto furate ajpode, u shta ga stavite? meni su debilno skupe gace za ipod kod nas, mislim sto jura neshto pristojno? u chemu je fazon... imam neku plastiku, shto ide uz wrist band, ali mi smeta shto se prlja bash fuj. ima neko pametno reshenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel sada vidis kako je glupo raspravljati se. samo kazes "u kurac sa tehnologijom" i gotovo :) :) :)

Eeee, ali pomenuh iPod ... tako da bi to bilo kontradiktorno ...

 

meni je misterija kako neko moze da kupi ipod i da misli da se to isplati u bilo kom pogledu.

 

Postoji i shuffle ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja furam nano, for little girls :)

 

super je. 4 giga, apsolutno taman, dva mi je bilo malo... ovo taman da stavim josh poneshto shto cu mooozda da slusham. mali, zgodan, dostupan. brzo se povlachi zika sa kompa, nema baterija da smaraju.. super je fora ipod, nemoj tako.

 

samo neke gace da mu nadjem bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jebote koje ste vi sponzoruse.

ajde otvorite temu za kola, i versace odelo.

pa podforum "pitanja" - gde mi ispada najjeftinije da ugradim neonku na yuga.......

pa onda stavljajte slike svojih kola sa nekom ribom.....

 

Cool ideja.

 

Btw, kada već izlažemo svoje želje ovako otvoreno, ja bih želeo da te vidim nagog. Fotka na PP, ili sastanak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ups, onda ja bolje da ćutim. Nokia E70 i SE P800, za fotke ih ne korisitm nego Canon IXUS 800IS a za muziku iRiver playa (mada ga slabo koristim pošto je na E70 stvarno dobar zvuk i ne jede puno bateriju). B) Svako kupuje telefon prema svojim potrebama a moja "potreba" je da može da ispuni sve potrebe :D BTW, ježim se dolaska toplijeg vremena, neću imati gde sve to da stavim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jebote koje ste vi sponzoruse.

ajde otvorite temu za kola, i versace odelo.

pa podforum "pitanja" - gde mi ispada najjeftinije da ugradim neonku na yuga.......

pa onda stavljajte slike svojih kola sa nekom ribom.....

 

a kako jedan troo metalac vidi sponzorushe?

ocesh da kupish felnu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...