Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

Je, ceo Novi Sad sam presao uzduz i popreko i nigde SE w302i. :icon_ne:

Jes' da je post star skoro 2 meseca, al' ajde... Ako si mislio da ga kupujes, nemoj! Ja ga imam vec godinu dana i zazalio sam sto sam ga uzeo. Zvuk je katastrofa na zvucnicima, a na slusalicama je jako tih. Moze da se povezuje sa kompom samo kao removable disk. Ima jos gomilu sranja koja ne valjaju: nema teme, nema copy/paste teksta, ne mozes da izbrises folder (!) vec moras fajl po fajl, nema notes, tastatura baguje itd. Pre njega sam imao W300 koji je 1000 puta bolji. Jedine razlike: W302i ima bolji ekran i kameru. Sve ostalo je bolje kod W300.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Купи Нокију и нема шта да бринеш. ;)

Стварно не верујем да је картица, никад нисам чуо да је некоме цркла без механичких повреда.

 

Evo da cujete da je sim kartica crkla iz cistog mira. Mislio sam da me telefon zeza i nisam obratio paznju kada nije radio, imao signal jedno vece. Izvadio bateriju, vratio bateriju resetovao i super da bi posle dva sata bilo cao dovidjenja. Stavim karticu u drugi telefon i nista. Otisao sam i zamenio sim. Telefon nije ispadao, karticu nisam vadio i nije bila u situaciji da se osteti, jedino od toplote mozda ili starosti :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Jel se desavalo nekome da je maltene stalno nedostupan (zove najnormalnije), iako je ukljucen plus nije uvek na istom mestu pa da bude manjak dometa u pitanju? Poklopilo se sa kupovinom HTC HD2 al sumnjam da je do telefona...

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' si u Telenoru uzela? Čitao sam na benchmarku da su imali problema sa HD2 i signalom, probaj da isključiš 3G mrežu i da staviš na Edge only, tj. GSM only - ne znam kako je u opcijama, kod mene na Androidu je to GSM Only, a može da piše i "Use 2G network only".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se desavalo nekome da je maltene stalno nedostupan (zove najnormalnije), iako je ukljucen plus nije uvek na istom mestu pa da bude manjak dometa u pitanju? Poklopilo se sa kupovinom HTC HD2 al sumnjam da je do telefona...

dešava se meni, kod mts-a sam

kod mene se poklopilo sa update-om firmware-a na samsungu i5700...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se desavalo nekome da je maltene stalno nedostupan (zove najnormalnije), iako je ukljucen plus nije uvek na istom mestu pa da bude manjak dometa u pitanju? Poklopilo se sa kupovinom HTC HD2 al sumnjam da je do telefona...

 

I od toliko dobrih telefona ti si uzela taj koji ima Windows Mobile :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' si u Telenoru uzela? Čitao sam na benchmarku da su imali problema sa HD2 i signalom, probaj da isključiš 3G mrežu i da staviš na Edge only, tj. GSM only - ne znam kako je u opcijama, kod mene na Androidu je to GSM Only, a može da piše i "Use 2G network only".

Hvala, probacu :da:

 

Btw nisam ga ja uzela, i dalje imam 5800XM :P Uzela bih Android da mi se razbacuje :D

Videh uzivo Galaxy S, uzeli drugari posto im treba za firmu da testiraju neke mobilne aplikacije... posle HD2 mi i nije frapantno dobar :D Rece totalni laik.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest Шејтанов Чобан

Стигло данас.2 месеца коришћен,640е

14x1hyo.jpg

 

Преносим утиске ових дана.3ГС сам продао за 380

Edited by Шејтанов Чобан

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

После пар дана коришћења,да пренесем бар део утисака.

Прво,телефон је одличне израде,чврст,одаје утисак скупог.Веома је брз,игрице отвара брже него мој комп.Нид фор спид андерграунд гура као од шале.Дакле,веома брз уређај,ту нема шта да се прича много.

Е сад,први проблем,пребацити именик са картице у телефон.Немогућа мисија.Убио сам се док сам уклавирио.

Ако ми у именику стоји број почев са 064 а долазећи позив пише са +381 једноставно не показује име из именика.

Батерија,катастрофа.траје 1 дан једва,некад морам и да је допуним.То сам решио куповином ауто пуњача,избијање пара из џепа.Камера савршена,мада за тај новац могла је и јача да буде.ХД снимак кида.Тач скрин,не треба трошити речи о њему.

Склон је гребању па сам купио силиконску футролу.Сафари ради солидно,хоће да се закуца понекад.

То би било то,овако неки брзински утисци.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Хвала,покушаћу.

Некако се осећам ограничено са овим телефоном,доста ствари не ради.Густираћу га још неко време па онда узети Н8,или ХТЦ Дисајр

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...