Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

koje je najjeftinije resenje da sa kompove konekcije serujem wifi? dosadilo mi je da idem kod komsije i njakam ga da ukljuci ruter.kupio bih nesto,a da nije bas preskupo jer mi to bas i nije prekopotrebno cisto da poskidam ono sto mi treba od aplikacija.

edit:

konekcija mi je wifi tj mrezna,server na tavanu,wifi antena.ne posedujem nikakav ruter ili bilo sta slicno,da ne dodje do slicnih pitanja.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Hocu malo da se obnovim , pojma nemam o tehnici , imam stari erikson k800i , ali odsluzio je svoje ...

 

Treba mi neki sa minimum 3 inca , dobrom rezolucijom , 3mp < kamera + blicom , gps , wi fi , da ima bar 5gb za fajlove i da baterija traje dugo .znaci skromno nesto ...

 

gledam htc wildfire s , nokia x6 ... vasa misljenja , vidim wildfire je noviji , ali po mojim kriterijumima nokia mi se cini bolja ...

 

i da sony ericsson vivaz mi deluje bash medeno i motorola defy je ubav dosta , pa vasha misljenja ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako budes uzimao android uzmi nesto sto fabricki je pravljeno za min 2.3.3 verziju,izbjedavaj windows mobile 6 bilo koju verziju,ja nokije ne podnosim,pa cu se suzdrzati od komentara.vecinu tih android telefona ionako pravi htc,ima logike uzeti bas htc da ne placas rebranding.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...