Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Aj mi preporucite sta duzmem, planiram nesto sa androidom, da sto duze traje baterija i da slusam muziku na njemu, neam neke posebne kriterijume za ostale stvari, osim tipa da bude pouzdan telefon.

 

Gledao sam Sony Xperiu, kakav je?

 

Takodje, moze li neko da mi kaze da li i koji telefoni od ovih novijih sa Androidom mogu da pustaju muziku po folderima, imao sam LG koji je to mogao (GM205, bio sam odusevljen telefonom :D), a sad imam Nokiu C3 koja moze album da pusti jedino ako pesme imaju ID3 tag, ako nemaju onda mi pravi papazjaniju od pesama koje nisu tagovane i sve ih stavlja u 'unknown', pa bih voleo da to mogu da izbegnem bez da pravim playlist / tagujem / skidam opet album.

 

Zaboravih da pomenem, iskoristio bih ovu akciju ViPa da odneses krntiju od telefona na reciklazu i dobijes 5000 popusta na telefon koji uzimas, dakle price range je tu negde oko ovog faggy Sony Xperia U-a, koja hiljada navise-nanize.

 

Ne bih davao ni drogiran 40-50 iljada na telefon.

 

Daklem najbolje za slusanje muzike za te pare, to je otprilike to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.mobilnisvet.com/mobilni/3134/Sony-Ericsson/Live-with-Walkman-WT19i

vidi jel ti ovako nesto odgovara..telefon je namenski pravljen za slusanje muzike, dzoniz ga je kacio nekoliko strana unazad, e sad ne znam da li ga je uzeo.

I zavisi koliko mislis da slusas muziku dnevno, ali sa normalnim koriscenjem telefona (+ muzika) pomoli se svim bogovima da ti tel izdrzi 2 dana..i to u najboljem slucaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sony xperia tipo, 1 komad pribavljen danas. cena - 0 rsd uz paket 550 smart (mesecna pretplata 800 rsd, normalna cena je 1090 rsd, al' su mi dali neki popust, ne znam zasto). novi br tel: 060 666 XX XX ha.bilo je jace od mene haha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Треба и мени помоћ. Дајте предлог за неки телефон у Теленору/Випу/МТС-у, са неком нормалном месечном претплатом (значи, што мањом :mhihi:).

Huawei g300 i prenesi i surfuj 500 (u telenoru)

ili isti uredjaj u vipu sa paketom postpaid 325

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...