Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

Nijedan. :smile:

s5 nikakav napredak u odnosu na s4, a soni ima boljku sa ekranom.Specifikacije su sad manje vise iste kod svih, svaki kvad kor+2giga rama ce terati sta god ti treba bez problema

Mnogo bolji izbor neki nexus 5(glatkoca u radu, cena+kvalitet) ili lg g2(ekran).ili htc one(super dizajn) kad si vec u "ima se moze se fazonu", a jos su i jeftiniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nijedan. :smile:

s5 nikakav napredak u odnosu na s4, a soni ima boljku sa ekranom.Specifikacije su sad manje vise iste kod svih, svaki kvad kor+2giga rama ce terati sta god ti treba bez problema

Mnogo bolji izbor neki nexus 5(glatkoca u radu, cena+kvalitet) ili lg g2(ekran).ili htc one(super dizajn) kad si vec u "ima se moze se fazonu", a jos su i jeftiniji.

Upravo zbog takvih komentara sam rekla da su nebitne specifikacije vec me zanima prosto dozivljaj korisnika (koji ne drka na performanse) :)

A pare mi nisu bitne jer svi kostaju 1din s najvecim Telenor paketom.

Na kraju ce izgleda presuditi kvalitet fotki (Z1 ima sjajne ali G2 ima opticku stabilizaciju mada losije boje...).

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora da je lako, kapiram, gugl je tvoj prijatelj. Si pogledala npr. ovo?

Ja sam na androidu, ali ajde da budem gugl pomoćnik :)

 

Povezala sam se sa starim telefonom preko blututa i prebacila. :D

Imala sam kasnije vise vremena pa sam se malo upoznala sa telefonom, ali sam ceo dan bila bez brojeva. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel može neka preporuka za android sa dve kartice u nižem cenovnom rangu npr do 150e? i više bi odgovarao jači ali manji ekran nego obrnuto...

Ja već dve dve godine imam Samsung Galaxy Y Duos i prezadovoljan sam, ima sve što mi je potrebno i za posao i za zabavu. GPS šljaka ko Doxa, IGO Maps, aplikacije za trčanje, igrice mine, pasijans, tetris, nikad nisam imao problema sa dve kartice, desilo mi se možda 2,3 puta u ove dve godine da sam nedostupan na jednoj kartici, samo ugasiš tel i uplaiš i sve ponovo šljaka, Kamera klasika dobre slike pravi , video zapisi takodje, sav je meden.

 

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_y_duos_s6102-4385.php

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Je l koristi(o) neko Alcatel Idol X ili imao kontakta sa istim? Planiram da ga uzmem kroz par dana pa sabiram utiske vec duze vreme.

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Uzeh S5 i cini mi se da su oni testovi kamere njesra. Nista nije ni ostro ni posebno lepih boja :ph34r:

No dobro i ne uzima se zbog toga.

Ide mi na onu stvar sto mob vise ne mozes da koristis bez nekog naloga. Sad treba da imam dva, jedan SFW i jedan pravi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

koliko kosta jebeni kilobajt kod mtsa i Telenora?

 

U vipu prekoracis net za 50 mb i dobijes 2500 dinara racuna preko. Jebo im pas mater lopovsku mrtvu, trebalo je da iskoristim sad ovu promenu cene da raskinem ugovor, nego mi bilo trulo da smaram kevinu prijateljicu na cije ime je broj.

 

Pogledah na brzinu, i mts i Telenor kulturnija varijanta, kod mtsa onda imas neogranicen najsporiji net, a kod Telenora ti blokiraju internet protok kad istrosis.

 

Bagra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubedljivo su najveci smecari u Vip-u.Bezi od njih glavom bez obzira.

 

Ja imam flet net u Telenoru.1GB ful brzina,posle toga sporo ali radi.Samo jednom sam prekoracio,i to je to.Gde god idem uglavnom ima wifi,tako da je 1GB mesecno i previse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

planiram da uzmem drugi telefon, kao službeni

pošto već imam Windows, sad bih išao na neki drugi sistem

ciljam Nexus 5

 

kakva su iskustva?

 

Bolja nego sa windows phone.Progledaces sa Androidom.

Moj drugar ima Nexus 5,prezadovoljan je.Neces pogresiti sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...