Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

Pa znaš, danas si bio - znači imaš sveže vesti; pa onda si to bio u društvu čoveka (kog čoveka, iz koje priče, zašto si bio u njegovom društvu?! obavijen je velom misterije); zatim on koristi neki tamo mitski uređaj, lepši od ičega što si ikada video... zašto je to tako, šta si ti video, koliko ti ustvari znaš?! :D

Umesto da kažeš danas sam imao priliku da vidim taj i taj uređaj, mnogo mi se svideo... kapiraš, u malo reči si pobudio maštu čitaoca, sagovornika... :P

 

haha to mi na kraj pameti nije bilo

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Da li postoji neki muzicki player na koje se moze pojacati malo bas...kao sto ima za racunar muzickih programa na kojma sam sebi povecavas i smanjujes bas ili testo drugo?

 

Mozda Spotify program ima tu opciju?

 

http://apkmaniafull.com/2016/02/15/playerpro-music-player-v3-5-apk/#more-17415

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Danas sam prvi put ja lično zamenio staklo na mobilnom telefonu, i zapanjio se kolko je ovo zparavo lako uraditi. Naravno ja imam LG G3, koji nije fabrički zatvoren telefon, pa je popravka bilo čega mnogo lakša. Ali kada se setim da sma prošli put davao 70evra da bi mi ovo odradili, sada mi žao tih para.

 

Tako da ako vam se polomi ekran na telefonu, pogledajte na youtube kako izgleda zamena stakla. Ako vam se čini da nije teško pokušajte sami da zamenite, pre nego što odnesete u servis. Možda sebi uštedite pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam izbor ili da se sam drkam s tim ili da fljusnem 25.000 dinara, servisi ne rade jebeni Passport

 

osim nekih koji nemaju originalni ekran, nego neku zamenu

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam izbor ili da se sam drkam s tim ili da fljusnem 25.000 dinara, servisi ne rade jebeni Passport

 

osim nekih koji nemaju originalni ekran, nego neku zamenu

 

http://www.ebay.com/...-8AAOSwFe5X0YX0

 

+

 

http://www.youtube.com/watch?v=WpaTFi3vWCc

 

Razmisli o ovome.

 

Ako malo procunjas eBayom mozda pronadjes i jeftinije to staklo.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam, originalno ima samo kod nekih Kineza kod kojih košta oko 120 dolara

svakako razmišljam i o tome, ali će da mi carine i oporezuju, a onda treba da se bakćem time

 

ima i neki servis koji jednom u sto godina dobije originalni ekran, jurim i kod njih

 

hvala, svakako

Share this post


Link to post
Share on other sites

punis ga na kompu, ne pregrevas kao sto i inace radis i voznja.

 

ali skinuli su ga sa ebay-a vidim

 

budite prosvetljeni - svaki telefon sa mekanom baterijom (znaci da ne moze da se izvadi) moze da se "zapali", odnosno baterija moze da pretrpi kratki spoj ako se pregreje (zbog punjaca npr), mehanicki osteti ili ako ima fabricku gresku. secate se starijih prica o eksplodirajucim telefonima, nista novo.

npr izguglajte clanak - Exploding iPhones take two more victims: Here’s how to avoid joining them

 

note 7 je verovatno nesto gori u ovom pogledu ali same logic applies.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes, da punim na 0.5A dva dana bateriju :)

no thanx.

 

ne možeš porediti bateriju note sedmice sa bilo kojom baterijom bilo kog drugog telefona, jer statistički po broju kvarova ne spadaju u istu kategoriju.

druga stvar, naravno da je takav tip baterije osetljiv when exposed, a očigledno je da je tu samsung sa hw-dizajnerske strane gadno zasro... čoveče, 14bil gubici :(

 

ako hoćete telefončinu poput note 7, uzmite lg v10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...