Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

  • 1 month later...

Taj telefon je bas minimum za danasnje uslove,ako je i minimum.Quad core,2GB/16GB ce ti biti knap ako si prosecan korisnik.Jos Huawei se nije proslavio po pitanju podrske za android.Ja licno bih zaobisao taj telefon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
Quote

Znaci u Srbiji prosecna plata oko 50 000(toliko je bilo krajem 2018 koliko vidim po podacima sa neta) znaci nekih 420 e . Sada sa takvom prosecnom platom 80% klinaca i ljudi fura telefone od 400+ evra? Gledam porodicu koja zivi od 20 000din minimalca , deca im nose telefone od po 300e,jao majko.. nas narod i dalje zivi od onog sta ce reci komsije i ljudi,dok recimo Bil Gejts koji ima 80+ milijardi ceka u red da kupi hamburger kod nas se pojedini socijalni slucajevi hrane po restoranima kako bi nekome nesto dokazali ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Samo MI9 ili sa nekim sufiksom? Taj sam preskočio pre svega jer nema jack za slušalice, i mislim ni SD slot da nije imao.

Ja uzeo skoro MI9 lite, super mi je, ali sam ga uzeo više iz moranja nego iz želje. Imam Redmi 4X koji mi generalno fercera i dalje sjajno, ali mu je baterija debelo degradirala u odnosu na kada sam ga kupio. ~2.5 godine korišćenja. Ako i ovom sad krene da crkava baterija kao i onom, posle ~godinu i po, završio sam sa Xiaomijem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam jel bio koji sufiks. Kinezi su toliko jeftini, momeš svake godine da menjaš. Moj Nubia M2 šljaka besprekorno druga godina. Uzeo sam ga na preporuku tog lika koji hvali Xiaomi kao najbolje iz Kine. Naravno, on prati i odnos cene i kvaliteta, pa sam i bez carine dobio tel. Šiptarski totalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Angelystor said:

Samo MI9 ili sa nekim sufiksom? Taj sam preskočio pre svega jer nema jack za slušalice, i mislim ni SD slot da nije imao.

Ja uzeo skoro MI9 lite, super mi je, ali sam ga uzeo više iz moranja nego iz želje. Imam Redmi 4X koji mi generalno fercera i dalje sjajno, ali mu je baterija debelo degradirala u odnosu na kada sam ga kupio. ~2.5 godine korišćenja. Ako i ovom sad krene da crkava baterija kao i onom, posle ~godinu i po, završio sam sa Xiaomijem.


to se sad dešava svim telefonima
Apple je nedavno tužen zbog takve prakse

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...