Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

Wildfire S.

 

Mito, nijedan od tih telefona, reci mi koji ti je budžet pa da vidimo dalje.

 

Pa ono sta preporucujes ti,onako oko 150 jura

samo mi je bitno da ima qwerty tastaturu i Wi-Fi :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Надувала се батерија у мојој Нокији Е51

Је л' опасно да користим телефон још два - три дана?

 

И је л' зна неко где може да се купи глупи звездасти шрафцигер?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam dobio od firme neki Samsung od 12.500 dinara, nemam pojma koji je model, inace tac skrin, kamera 3.2mpix .... onako, sta znam ... nije los, ali nervira me kad vidim da se memorijska kartica stavlja ispod baterije. I sad moram da vadim bateriju da bih metnuo karticu. Druga mana je sto nema klasicnu stereo bananicu za slusalice, vec neke njihove moraju i stekuju se gde i punjac i USB. A treca mana je sto nema blic, odnosno nocu mozes da zaboravis na fotkanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sony-ericsson-elm-mobile.jpg

 

Jako dobar telefon, pravi dobre slike, odličan video snimak ima, tonu aplikacija, wi-fi radi odlično, super dizajn, jak i jasan zvuk, ALI... muzički plejer je neupotrebiljiv, probao sam nekoliko vrsta slušalica, i presete, i ekvilajzere, i druge softverske playere, i sve džaba, zvuk koji izlazi iz slušalica je katastrofalan, to me jako nervira i mijenja mi se samo zbog tog razloga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siguran si da nije do slusalica?I koji je ovo model?Ja imam neki Hazel,jako je slican.

 

Ovo je Elm, jeste jako sličan Hazelu. I koje slušalice koristiš? Ja sam probao njegove originalne, pa neke kineske, pa preko onog konvertora utakao 3mm slušalice u njega, rezultat isti. Zvuk katastrofa, konkretno ne čuješ recimo doboš na pjesmama a o basu da i ne govorim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne koristim ja taj telefon uopste,imam Galaxy S,ovaj Hazel sam izvadio iz kutije samo da vidim na sta lici,jednom ga upalio.Tako da nemam pojma je l' valja icemu.Mislim,telefon je odlican,ali ne znam za zvuk.Ajde bas cu proveriti sutra pa javljam.

Inace,ako nekome treba,prodajem taj Hazel,120 eura.Skroz nov,jednom upaljen,ima garanciju na dve godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...