Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

to i jeste poenta, da cujes nesto sto ne znas, na primer da izdrzljivost standardnih telefona ima vise veze sa srecom nego sa izradom umesto da tripujes kako ti je samsung prezivljavao "nevidjene traume". baci ga na beton 10ak puta sa metar visine pa ces videti.

 

Bacao sam ga o zid punom snagom i sa metar razdaljine i sa pet metara razdaljine i nikada mu nista nije nedostajalo.Ispadao mi je na beton x puta i nikada mu nista nije nedostajalo.Moj telefon je prezivljavao nevidjene traume,jer mi je u svakoj stresnoj situaciji sluzio kao objekat za izivljavanje.I koji je rezultat?Galaxy S je ziv i zdrav bez ijedne ogrebotine,u savrsenom stanju i dan danas ga koristi moja devojka.

Dakle,prestani pametovati i lupati gluposti,jer ocigledno veze nemas ni o kvalitetu Samsung telefona a jos manje veze imas sa mojim ophodjenjem prema istom,mojim iskustvima i tome da li ja nesto tripujem.I ponavljam,nisam jedini sa tim iskustvom.I da se razumemo,ja ovde pricam o kvalitetnim uredjajima a ne nekim krsevima od 50-100 eura.

Poenta u tvom navodjenju nekih anonimus uredjaja nije da bi mi culi nesto sto ne znamo,vec da bi se ti kurcio i pametovao.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bacao sam ga o zid punom snagom i sa metar razdaljine i sa pet metara razdaljine i nikada mu nista nije nedostajalo.Ispadao mi je na beton x puta i nikada mu nista nije nedostajalo.Moj telefon je prezivljavao nevidjene traume,jer mi je u svakoj stresnoj situaciji sluzio kao objekat za izivljavanje.I koji je rezultat?Galaxy S je ziv i zdrav bez ijedne ogrebotine,u savrsenom stanju i dan danas ga koristi moja devojka.

 

ovako izgleda kad nezna devojcica baci samsunga na nezgodan nacin (

) , a ne znam ko ce da poveruje u tvoju pricu da bi neki slican telefon izdrzao bez ostecenja "bacanje punom snagom u zid, bez i jedne jedine ogrebotine", vise puta. mozda ti imas neki specijalan samsung, otporan na nuklearni udar, ali obican telefon svakako ne moze da izdrzi to sto si napisao.

 

Dakle,prestani pametovati i lupati gluposti,jer ocigledno veze nemas ni o kvalitetu Samsung telefona a jos manje veze imas sa mojim ophodjenjem prema istom,mojim iskustvima i tome da li ja nesto tripujem.I ponavljam,nisam jedini sa tim iskustvom.I da se razumemo,ja ovde pricam o kvalitetnim uredjajima a ne nekim krsevima od 50-100 eura.

Poenta u tvom navodjenju nekih anonimus uredjaja nije da bi mi culi nesto sto ne znamo,vec da bi se ti kurcio i pametovao.

pricali smo o izdrzljivosti uredjaja. svako sa 2 grama mozga moze za 2 minuta na google-u da nadje sve te anonimuse koje sam pomenuo. ako je to za tebe kurcenje i pametovanje onda jbg... za veliku vecinu ljudi prosecne pameti to vrlo jednostavna operacija, dakle nista specijalno ni kurcevito.

 

u svakom slucaju bezveze je masturbirati o bacanju telefona iz sve snage u zid koji nakon toga nema ni jednu jedinu ogrebotinu, samo da bi mi pokazao kako nemam pojma o necemu. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemijev je čvršći.

 

Elem,

a što s' tiče Telekoma, da sam na tvom mestu, pre bih uzeo neki Mix Net sa 50% popusta i telefon u kešu

Pa u Box-u je ponuda 500min+500sms+1GB, što je nešto između Mix Net M i L. Sa popustom od 50% to mu dođe između 570 i 990din mesečno. Kad na 516 din tel. pretplate, 1016din za IPTV i 1549din za ADSL, što ukupno dođe 3081din, onda 3112din za box znači da mobilnu pretplatu dobiješ skoro džabe. Još kad bi se neki pristojan telefončić našao pride, za kintu po kojoj se može naći i po oglasima, a da plaćaš na 12 rata, ne bi se ni primetilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako izgleda kad nezna devojcica baci samsunga na nezgodan nacin (

) , a ne znam ko ce da poveruje u tvoju pricu da bi neki slican telefon izdrzao bez ostecenja "bacanje punom snagom u zid, bez i jedne jedine ogrebotine", vise puta. mozda ti imas neki specijalan samsung, otporan na nuklearni udar, ali obican telefon svakako ne moze da izdrzi to sto si napisao.

 

Da li ce neko poverovati ili nece,i sta ti mislis o tome me apsolutno zabole kurac.Ja ti kazem kako jeste i kakva iskustva drugi ljudi imaju koji su koristili Galaxy S (a znam ih u poprilicnom broju).

 

pricali smo o izdrzljivosti uredjaja. svako sa 2 grama mozga moze za 2 minuta na google-u da nadje sve te anonimuse koje sam pomenuo. ako je to za tebe kurcenje i pametovanje onda jbg... za veliku vecinu ljudi prosecne pameti to vrlo jednostavna operacija, dakle nista specijalno ni kurcevito.

 

Ja nisam ni pricao o pretrazivanju interneta (ti si wikipedija manijak u bata trlaja stajl fazonu),vec o pocetnom znanju.Ti si kao mrsimud dosao ovamo i posrao se po svima rekavsi kako nemamo pojma i poceo navoditi neke anonimus uredjaje.To je cisto kurcenje.A jos je jadnije ako si za njih saznao 5 minuta ranije tako sto si ukucao nesto u google pa dosao vamo pametovati.Da,proseravas se i pametnjakovic si.Ali nije ti ni prvi ni poslednji put,nista od tebe se bolje ni ne moze ocekivati.

 

u svakom slucaju bezveze je masturbirati o bacanju telefona iz sve snage u zid koji nakon toga nema ni jednu jedinu ogrebotinu, samo da bi mi pokazao kako nemam pojma o necemu. :haha:

 

Ne lupetaj gluposti.Ja sam izneo svoja iskustva sa telefonom i iskustva x ljudi sa istim uredjajem,i rekao ti da su ti palamudjenja ovde neosnovana.Ajde da ti imas drugacija iskustva pa da i kaze covek nesto,ali ostavljanjem jutjub klipova i kliktanjem na google-u bas i nemas neke argumente.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Galaxy s je bio jak fon, sgs2 tu i tamo, a sgs3 i 4 se polome ko iz picke, sanse da se nista ne desi kod pada su minimalne, sto zbog oblika telefona, sto zbog velike povrsine ekrana, redovno ih ima po servisima, a i najvise ekrana i sjebanih fonova po oglasima, mada uglavnom svi veci fonovi nisu imuni na sjebavanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala meni ovaj Lg L9 pao par puta sa metar - dva, nista mu se nije desilo. Jednom direktno na lice ekrana. Cini mi se da je solidne izrade. A kad uzmem S3 u ruke, plasim se da cu ga polomiti, takav osecaj imam ... Dok recimo Lumie, kao tenkovi pravljeni, i sve mi se vise svidjaju Nokie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni LG L3 padao milion puta do sada i nista. Raspadne se, sastavim ga ponovo i ukljucim. Jeste krs ovako od telefona, ali za sada stvarno izdrzava opasno dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok recimo Lumie, kao tenkovi pravljeni, i sve mi se vise svidjaju Nokie

 

taj rad, ko god uzme moj uređaj u ruke (pozdrav Džoniju), prvo kaže "Au što je težak"

Panzer Division Lumia

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

na mnogo mesta sam pročitao da ljudi prelaze sa Androida na WP8 na Lumijama i gotovo svi su jako zadovoljni

 

inače: http://www.phonearena.com/news/Nokia-Lumia-sales-up-a-massive-200-from-the-same-period-last-year_id48824

 

a kako će se uskoro pojaviti Instagram za WP8, očekujem poplavu aplikacija

najbitnije je da Opera uradi browser

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si kao mrsimud dosao ovamo i posrao se po svima rekavsi kako nemamo pojma i poceo navoditi neke anonimus uredjaje.

mnogo si bre osetljiv... cim ti neko kaze za nesto sto ne znas, ti se osetis inferiorno pa se brecas i pocinjes da pricas besmislice (kao sto je udaranje svom snagom telefona o zid koji posle toga nema ni jednu ogrebotinu). ako sam ti rekao nesto sto ne znas, to ne znaci da sam te naguzio. i sam sam na ovoj temi pitao sta mi nije bilo jasno i trazio savet, nije ovo takmicenje ko ce koga da izdominira, opusti se.

 

 

evo jos jednog testa s modela:

Share this post


Link to post
Share on other sites

besmisleno je porediti uređaje za alpiniste, građevinske radnike, perače prozora i štatijaznam sa telefonima za korisnike kojima se džepovi ne nalaze na 20 metara iznad zemlje

 

prema tome, okej je da se uporede Galaxy, Lumia, iPhone, Nexus, ali nema smisla da se u ta poređenja ubacuju CAT, Kyocera i slični monstrumi

Share this post


Link to post
Share on other sites

besmisleno je porediti uređaje za alpiniste, građevinske radnike, perače prozora i štatijaznam sa telefonima za korisnike kojima se džepovi ne nalaze na 20 metara iznad zemlje

 

prema tome, okej je da se uporede Galaxy, Lumia, iPhone, Nexus, ali nema smisla da se u ta poređenja ubacuju CAT, Kyocera i slični monstrumi

 

tacno.

 

naravno, retko kome je potreban toliko izdrzljiv telefon.

 

s tim sto postoje ljudi koji su takvi da ne paze na stvari pa bi im se investicija isplatila u neki od ovih robusnijih. kad neko posle 2 nedelje ispusti novu lumiu 820 (400 evra) i razbije joj ekran (popravka jos 120 evra) trebalo bi da razmisli o nekom od ovih robunsijih bez obzira na izgled.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala meni ovaj Lg L9 pao par puta sa metar - dva, nista mu se nije desilo. Jednom direktno na lice ekrana. Cini mi se da je solidne izrade. A kad uzmem S3 u ruke, plasim se da cu ga polomiti, takav osecaj imam ... Dok recimo Lumie, kao tenkovi pravljeni, i sve mi se vise svidjaju Nokie

 

I meni takodje se to desilo,i nista.Iako,nisu to bili neki ekstremni padovi ili udarci kao sto je bilo sa Galaxy S,kontam da bi ovaj otisao u tri pizde materine kada bih ga jednom zveknuo o zid.Ali sam zadovoljan sa njegovom izdrzljivoscu.

 

[/size]

mnogo si bre osetljiv... cim ti neko kaze za nesto sto ne znas, ti se osetis inferiorno pa se brecas i pocinjes da pricas besmislice (kao sto je udaranje svom snagom telefona o zid koji posle toga nema ni jednu ogrebotinu). ako sam ti rekao nesto sto ne znas, to ne znaci da sam te naguzio. i sam sam na ovoj temi pitao sta mi nije bilo jasno i trazio savet, nije ovo takmicenje ko ce koga da izdominira, opusti se.

 

 

evo jos jednog testa s modela:

 

Super,ajde sada prestani mrsiti muda.Rekli smo sta smo imali reci i kraj price.

 

Galaxy s je bio jak fon, sgs2 tu i tamo, a sgs3 i 4 se polome ko iz picke, sanse da se nista ne desi kod pada su minimalne, sto zbog oblika telefona, sto zbog velike povrsine ekrana, redovno ih ima po servisima, a i najvise ekrana i sjebanih fonova po oglasima, mada uglavnom svi veci fonovi nisu imuni na sjebavanje.

 

To je istina,desava se.Ali kategoricki tvrdim sa se kod sgs i sgs2 to jako retko desava.Sgs3 je vec lakse lomljiv,imam jednog drugara kojem je ispao iz dzepa dok je izlazio iz auta i sjebao se ekran.Ali,sa druge strane jednom decku koji radi kod mene je SGS3 ispao dzepa dok je bio na merdevinama,losnjuo na beton i ni kurac mu nije nedostajao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Više nemaju. A jes' mnogo. Ja se razmišljao o Motoroli RAZR, ali 2250din rata na 12 meseci, plus obavezna 3G pretplata 24 meseca, a telefon ovako može da se uzme ispod 200 jura, plus što neće biti novih apdejtova za njega, a i zastareo model, mada jeste lep i kvalitetno zgotovljen. Bio je HTC Desire X, 1350din mesečno+3G, ali nesta ga za jedan dan, a najviše mi smetalo što nema prednju kameru i što je pomalo šiti. :) Na kraju sam se odlučio za prematori i preslabi Motorola Motoluxe za samo 700kinti mesečno, ali tad i njega nestade, što je možda i bolje, jer bih pizdeo sa presporim funkcionisanjem. I sve se to izdešavalo za par dana, kad sam se ja odlučio da pređem sa Telenora na Telekom. I sad evo, danima nema ničeg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...