Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

Ja se bacio u potragu....jurim nexus 4, bice mi sasvim dovoljno, necu nista napucano da jurim jer mi ne treba, maks 200e...uskoro u teleSmor dolazi nexus 5, tako da ce opasti cena i cetvorci a i petici u preprodavackoj delatnosti

 

Iz ličnog iskustva ti preporučujem LG Optimus L9 (gledaj onaj jači model P768)

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha, on mi je bekap opcija(ta druga generacija, jer su u oglasima cene skoro iste za njega i za nexus4), al cetvorka najvise zbog cistog androida, koji ce na njemu jos dugo imati podrsku.

A s cistim androidom, nemam cimanja, sve leti, tablet nisam ni rutovao ,ni romove nisam ni morao da jurim, opeglano sve, restart pada samo kad dodje azuriranje sistema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki su, nezgodni za nošenje i ne mogu da stanu u džep od skini džinsa. Retro je u modi, gleda se VHS, slušaju se kasete i ploče, sluša se indie rock, hipsteraj vlada. Ako voliš to, možda bi izgledao kul sa nečim što liči na Nokiju 6110.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam tu lumiu 920 na poslu, kupi prašinu veći deo vremena, služi tako ponekad za testiranje. Čini mi se ok ovako ali zato mrtvi Internet Explorer ne mogu da podnesem, ne znam je l' može nešto osim njega da se instalira na telefonu?

 

Evo kako izgleda zid u ofisu inače, ima još dva reda i nešto sa strane, nisam uhvatio sve lepo...

 

0ee67aca779b11e3baae12c7a759b495_8.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam tu lumiu 920 na poslu, kupi prašinu veći deo vremena, služi tako ponekad za testiranje. Čini mi se ok ovako ali zato mrtvi Internet Explorer ne mogu da podnesem, ne znam je l' može nešto osim njega da se instalira na telefonu?

 

Evo kako izgleda zid u ofisu inače, ima još dva reda i nešto sa strane, nisam uhvatio sve lepo...

 

0ee67aca779b11e3baae12c7a759b495_8.jpg

 

taj zid je nebitan bez 3310. :mhihi:

Juce sam pomagao nekoj strankinji, uvalili joj tu nokijicu ovde da koristi, riba se pogubila, ne zna da koristi...navikla na ajfon sta li...

Share this post


Link to post
Share on other sites

3310 je u zidu, umesto armature :P

 

Moguće da ima negde u offisu, ima još jedno 30ak starih telefona razbacanih random svuda... Bojim se da im džaba kvalitet kad gube trku u aplikacijama, mi kao radimo nešto, al' zato kom developeru zapadne to da radi hvata se za glavu...ako ne "kupe" developere da rade više aplikacija đaba im sve...

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nisam se nikad preterano ložio na mobilne telefone, imam stari HTC Desire Z već skoro tri godine, al pre dve nedelje sam promenio posao i dobio bukvalno da biram koji mobilni hoću, tako da sam uzeo iPhone 5S i možda je bezveze i nagalašavati koliko je telefon bruka. Naravno i upola jeftiniji telefon bi mi rešio maltene sve moje potrebe ali ovom sranju za sad nisam našao manu. S obzirom da jedno dve godine već koristim iPad navikao sam na iOS koji je za mene lično i dalje ispred Androida.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...