Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

Crko mi skroz stari HTC Desire Z, neće da mu se digne sistem. Probao sam sam da flashujem sistem ručno al nije pomoglo. Izguglao sam negde da tu nema pomoći, jedino da se šalje direktno njima na servis.

Hteo da pošaljem tehničkoj podršci mail i ne radi im kontakt forma na sajtu...

 

Verovatno ću kupovati nešto jeftino, do 200 evra. Kolega ima ovu novu Motorolu, kaže da je zadovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

taj Xiomi, koliko se sećam, može i preko ebay-a da se nabavi

 

no me nerviraju svi ovi mobilni što moraš svaki čas da ih puniš, samo komodor bre

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj ne moras

dkmb86g_487pr55s2hc_b.jpg

 

xiaomi je bolesno dobar.izasao je sad i mi4.xiaomi mi3 ortak treba uskoro da uzme, pa cu distestiram uzivo, onaj slabiji mi2s sam imao prilike da cackam, kamera mu je srednja zalost, ali i sa giga rama, sljaka besprekorno.

 

Moze da se narucuje i preko alliexpresa i pandavila, ali od prvog maja nasa carina je pocela da naplacuje pdv i carinu na sve zivo, reper im je najskuplja cena koju mogu da nadju za odredjeni artikal, bez obzira da li si se dogovorio sa prodavcem da stavi manju cifru ili si uzeo za manje od onog sto su oni odredili.tako da kuluk na robu od 200-250e nije mali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

xD

 

Je l' nekome poznat ovakav problem: telefonu se u jednom trenutku zacrneo ekran i poceo je da vibrira bez prestanka, morao sam bateriju da mu izvadim da prestane. Onda cim ubacim bateriju, odma' krene da se pali upali se onaj prvi screen na kome pise "SAMSUNG" itd, i nekad stigne da krene ona animacija, nekad pre nje, opet se ekran zacrni i vibrira u nedogled. Kad nabodem na punjac ili u komp nista se ne menja.

 

Mobilni je Samsung Galaxy Ace+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

preporučite neko telefonče da gledam filmove i serem po yumu

 

150 jevrića max, sviđa mi se xperia L, mada ni ovo Dead Manovo ne deluje loše, samo manje rama ima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' nekome poznat ovakav problem: telefonu se u jednom trenutku zacrneo ekran i poceo je da vibrira bez prestanka, morao sam bateriju da mu izvadim da prestane. Onda cim ubacim bateriju, odma' krene da se pali upali se onaj prvi screen na kome pise "SAMSUNG" itd, i nekad stigne da krene ona animacija, nekad pre nje, opet se ekran zacrni i vibrira u nedogled. Kad nabodem na punjac ili u komp nista se ne menja.

 

Mobilni je Samsung Galaxy Ace+

 

nista, a?

 

Btw, da li je moguce da ga nasteluju da rikne cim istekne garancija, ili sam ja toliki baksuz? Garancija mi je bila do 3. septembra, a telefon mi riknuo 4og.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja bih da izjavim za dnevnik da je svaka mobilna platforma đubre. Kada bi od svake uzeli ono što valja, možda bi napravili kršten sistem.

 

Nakon jednog dana kowišćenja WP-a, da navedem neke nedostatke:

* Odradio sam back-up svih kontakata na SD karticu u .vcf format i on vidi samo jedan

* Nema swipe za sprsku tastaturu

* Otključavanje ekrana je moguće samo sa šifrom, nema šablona i sl.

* File manager nije instaliran (ali hvala bogu, Microsoft nudi svoj FM, za razliku od nekih drugih)

* Kindle aplikacija nema rečnik (a ni još neke svari)

* Baterija mora da se izvadi da bi se ubacili SD i SIM kartica. I posle se ljudi pitaju zašto je Nokia propala (nije vezano za WP, ali jeste za MS)

 

I još jedno (subjektivno) mišljenje - Čini mi se da WP nudi manje mogućnosti za organizaciju UI-a od Androida i Symbiana, ali više od iOSa.

 

Eh, da Symbian nije toliko spor i bagovit, bio bi bog i batina među mobilnim sistemima

Edited by Dead Man Drinking
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Tastatura ne omogućuje duži klik za brojeve/specijalne karaktere

* Skype ne dozvoljava log-in bez MS naloga

* Flesjbuks aplikacija nema poruke, već traži instalaciju messenger-a

* IE automatski otvara nov tab, umesto da ga otvara u pozadini (instalacija Opere rešava problem )

 

Sve u svemu - poluproizvod, kao i Andriod, iOS, Symbian. Ostaje mi da probam Blackberry, ako budu postojali kad budem uzimao novi telefon. Firefox OS i Bada ne računam, moža Ubuntu napravi nešto, ali čisto sumnjam

Edited by Dead Man Drinking
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Da l' je moguće da WP ima ovako glup sitem za definisanje melodije zvona?! Kako je ovo nekome palo na pamet???

To add or rename a ringtone, you need to move a file from your computer to your phone. You can't add a ringtone by moving a file from a folder that's already on your phone

http://www.windowsphone.com/en-us/how-to/wp8/settings-and-personalization/add-ringtones-to-my-phone

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...