Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

User friendly??? Svi mobilni operativni sistemi su teletabis operativni sistemi - posle 2 dana sve izgleda prosto. Doduše, tako i treba. Nisam mnogo koristio iOS, pa ne mogu objektivno da sudim, ali na prvi pogled mi se ne sviđa onakva organizacija. Hoću da napravim startni ekran(e) po svojoj želji, a to mi, koliko znam, samo Android nudi u potpunosti (na stranu ostale Gugletove gluposti). Verovatno može i na WP-u sa 3rd party rešenjima, ali to ne priznajem. Onaj "App folder" je ok zamišljen, ali je prilično ograničen i spor.

 

Inače, najbolja stvar kod WP-a je brisanje celokupne istorije poziva - najjednostavnij moguće i prosto neverovatno da se neko toga konačno setio. Slično je i za poruke. Plus sa M$

 

I naravno, još jedan idiotizam M$-a - prilikom prosleđivanja maila u outlook-u, ne može se izmeniti originalna poruka. WTF? Nije ovo 95-a

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ok, ajde sad malo o tom kvalitetu. Gde se to tačno vidi? U tome što nijedan kršten IM program ne radi kako treba (Lync, Viber, Whatsapp...)? Možda je do RAM-a (512MB), ali čak i Android bolje radi sa tom količinom memorije.

 

Stvarno vas molim da mi objasnite kakave su prednosti WP-a u odnosu na druge sisteme (pre svega Android)

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brz je, stabilan (sve što Android nije) i ima sve aplikacije koje su mi potrebne (ovo naravno zavisi od toga šta kome treba), najkraće rečeno. Ja nisam nikad imao problema sa Viberom i Whatsappom, možda bi trebalo da reinstaliraš te aplikacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brži nije sigurno, a nije ni toliko stabilniji koliko svi trube. Android je od verzije 4 prilično stabilan sistem, a po prvim testovima, verzija 5 je još bolja.

 

Problem sa WP-om su notifikacije - ponavljaju se već izbrisane, stužu kasno, aplikacija brljavi kada se otvori notifikacija (Lync pre svih)... uostalom, pogledaj komentare na winsows store-u. Najkraće rečeno - amaterski OS. Ali dobro, videćemo da li će verzija 10 ispraviti ove probleme

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ih vala viđam skoro svakog dana, svi živi bankari i advokati ih pokupovaše

 

ne znam, ne liči mi to na stare Ajfone

 

Kad su utardi. :haha: Cak i da ima paket od 7000 opet treba da baci 400-500e.Moj burazer kengur dobije, samo mu jave...jebem ti australiju.

Direktorski fazon-besnilo fon, al samo poziv i poruke, ako zna da nakuca.Doduse dise dobiju, ne kupuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

posle nesto manje od godinu i po dana, mexus 4 radi brzo kao kad je kupljen. steta sto se vise ne prodaje, mislim da je bio best buy.

 

i jos neko da kaze kako je android spor ili da koci ili ne znam sta.. sa nexusom nema greske. razmisljao sam sa se ponovim malo da uzmem n5, ali nema potrebe.

 

steta sto je n6 preglomazan. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...