Jump to content

Blues


Minerva_SD

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Na temu Bonamasse: A prošle godine - šta je bilo sa onim koncertom što je trebao biti u maju (valjda)?

Nisam ispratila.. sada nije izlistan Bg, ima Budimpešta i Zagreb!

 

 

Nista nije bilo,nasa carina ga nije pustila,tj opremu nisu hteli da puste dudje u Srbiju.Tone koksa i ostalih narkotika,belo roblje,oruzje i sl moze bez problema,ali ozvucenje i instrumenti,tu trebaju silne dozvole za nase carinike da ih zadovolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

E, aj treba mi pomoc, post sam se zajebao i ugradio EMG 89 magnet u bridge poziciju, jer sam ko kreten trcao pred rudu :D (msm nije magnet los, super je sta vise) nego, ja obozavam da sviram blues rock, i sad, ubacicu jos 2 SLV SLV emg-a.

 

Elem, trebaju mi predlozi, koje pedale da uzimam da dobijem zvuk koji je bas ono old school, a da mogu da iskoristim aktivce :D ja sam razmisljao Church of Tone Love Pedal, i Deep Trip Hellbender Fuzz, ali to sve mogu preko neta, jel ima kod nas nesto tako, slicno? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje magnete menjaj...

Il rokaj mjetal bluz....dzn dzn blues :rockdevil:

 

Sta da radim sa ovim EMG onda XD dje da prodam uopste :D a opcija da odem u radnju i probam njima da vratim magnet da a da ga zamenim (uz neku manju doplatu) za pasivac, tesko da ce proci :S XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta da radim sa ovim EMG onda XD dje da prodam uopste :D a opcija da odem u radnju i probam njima da vratim magnet da a da ga zamenim (uz neku manju doplatu) za pasivac, tesko da ce proci :S XD

 

Imas vise opcija:

 

A) Prodaj u oglasima,ili ovde na jumu i uzmi one koji bi odgovarale za bluz ili za zvuk koji furas

B) Kupi magnete,a stekuj te EMG,za neku drugu djitru

C) Uzmi novu djitru za bluz varijante,a na postojecoj nista ne diraj

D) Prodaj tu djitru,uzmi drugu

E) Ne diraj nista,eksperimentisi samo s pedalama(mada s EMG-ovima tesko da cesdobiti to sto zelis)

F) Ne zviraj na bridzu bluz,probaj na necku

G) Uzmi samo neki dobar neck magnet(zavisno da li je S ili H,pronadji sta ti odgovara),taj EMG ne diraj

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imas vise opcija:

 

A) Prodaj u oglasima,ili ovde na jumu i uzmi one koji bi odgovarale za bluz ili za zvuk koji furas

B) Kupi magnete,a stekuj te EMG,za neku drugu djitru

C) Uzmi novu djitru za bluz varijante,a na postojecoj nista ne diraj

D) Prodaj tu djitru,uzmi drugu

E) Ne diraj nista,eksperimentisi samo s pedalama(mada s EMG-ovima tesko da cesdobiti to sto zelis)

F) Ne zviraj na bridzu bluz,probaj na necku

G) Uzmi samo neki dobar neck magnet(zavisno da li je S ili H,pronadji sta ti odgovara),taj EMG ne diraj

 

Znas kako ja sam na bridge poziciju stavio EMG 89, koji ima switch, kad radi kao dupli radi kao 85ica, a kad stavi singl onda je SA. Neck planiram da stavim SLV, koji je bas obao i masan, al kontam da kupujem pedale i to je to XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...