Jump to content

Vinyl Kult


Grobodan

Recommended Posts

Dobar je,ali ipak Sleja je Sleja.

 

 

Dobar je mnogo,unutra dve Def Dzemke crne znas kako ocuvane,bolest, a i knjizica sa svim onim fotografijama sa turneje kao i u CD izdanju samo vece.

Ali znas kakav je ovaj Live Kreation revisioned glory,da pustis govance niz nogavicu kad ga vidis.Unutra 3 vinila po 180 grama a svaki ima svoj insert sa tekstovima pesama i puno fotografija sa turneje.Sinoc sam ih ponovo gledao sve ponaosob pred spavanje.Ahhhhh!

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo posle dužeg praćenja ove teme da i ja donesem malo na gomilu...

 

DeoKolekcije.jpg

 

Ovo je samo jedan deo, ima još dosta, ali uglavnom ono što se svugde može naći...kolekcija Purple, Floyd...domaće...Čorba. Mrzelo me sve da slikam.

Oni prvi redovi su iz USA, većina iz matičnih kuća i među prvim presovima, a kako se ide na niže je domaće izdanje. E da, jedino još Gunsi...to je isto strano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, taj GnR je još u vakumu, nisam ga ni otvarao od kad sam ga uzeo, žao mi da ga kvarim. Load je dupli vinil, a za Ozzy znam da ćete mi ili ti ili Sabo doći glave kad tad...'oće on i onaj ZZ Top što imam.

Ovaj >>> 5679.jpg

Edited by Nixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam nekad onu Pleasures in life duplu vinil kompilaciju sa hard core ,crossover bendovima

 

Disharmonic orchestra , Rostock vampires ako se dobro secam uuu al je to bilo davno.

 

 

Jeste prijatelju mada bih pre rekao grindcore/croccover u izdanju jednih od najboljih i najistrajnijih-Nuclear Blast records-a ali to je to:Defecation,Righteous pigs,Pestilence,Pungent stench,Impulse manslaughter,Despair,Atrocity,Toxic shock...Mnogo luda kompilacija!Sto kazes imao...?

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam odoleo da u moju kolekciju nostalgije dodam jos jedan komad istorije:

 

Metallica - Master Of Puppets - originalno Music For Nations izdanje, (MFN 60), bez barkoda, ocuvani inlay + Official Merch/1986 European Tour leaflet

 

Edited by Nemethor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to lepo ljudi,ali najbolje od svega što ja tamo vidim je definitivno legendarni "Alice In Hell"! :rockdevil:

Kada jednoga dana krenem da sakupljam ploče,to će mi sigurno biti jedan od prioriteta.

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...