Jump to content

Vinyl Kult


Grobodan

Recommended Posts

Ja nabavih par vinyl-a...

 

DERANGED - S/T

(Merciless Records, gatefold sleeve)

 

THE STONE - Cujete li, smeju nam se mrtvi...

(Eclipse Productions, limited to 500 copies)

 

LACUNA COIL - Enjoy The Silence

(Century Media, Blue Vinyl)

 

 

 

Srecan ti pocetak kolekcije vinila :-). Gde si nabavio The Stone?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ko od vas zaludjenika pazari Demoniac?:haha: Jes' ti Mr.Hate?

 

Nisam ja brate nazalost.Dok sam dobio odgovor na mail pola ploca su bile povucene iz prodaje jer "nisu znali da je taj anonimus koji prodaje ploce dao spisak kao cele svoje kolekcije" ali ne prodaje sve to pa se mlogo izvinjavamo sto smo vas zajebavali sa onako lepim spiskom na berzi.Totalno neprofesionalan odnos prema potencijalnim jakim musterijama i kolekcionarima.Za takvu saradnju nisam raspolozen...Kupio sam onaj ganc novi Hammer Battalion od Maxa i ispostovan sam sve po dogovoru,tako se radi.Dobio konacno i Cause of death prvo izdanje ali cekam da stigne jos naslova da ne fotografisem samo par ploca.

Zaki jesi Breaking uzeo preko Zive skoro?

Pig Unity-Arise treba svaki kolekcionar da ima na originalu pa makar reizdanje.Za mene je taj album u top 5 od kada je izasao i bice jos dugo koliko vidim.Imam ja takvo Metal Classics RR reizdanje The end complete i Symbolic.Isto sam ih ja otpakovao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Mr.Hate: Nisam Breaking LP pazario od Zive, imam ga vec godinama. Narucio sam ga svojevremeno od jednog distributera u SAD-u (i to za samo 19 $ ako se dobro secam). A nedavno nabavih i Nikog nema LP, tako da sam sada kompletirao RN LPje. :zeleni:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@masterofpuppets: Svaka cast! Imas plus od mene. :pivopije:

 

Sto jest jest,jako impresivni primjerci!

 

Bravo i od mene, sjajna izdanja!

 

Marinko kako si ti srecan covek sada!Blago tebi!Ja nemam ovaj Beholder...smrc...

 

Puno vam hvala svima na komentarima i plusevima ko je stavio, mogu vam reci da sam jako ponosan na ovaj deo Metallica kolekcije koja raste iz nedelje u nedelju, ovaj Whiplash 12" sam toliko ganjao a cene su bile katastrofa, medjutim uzeo sam ga zajedno sa Eye of the beholder-om od istog prodavca.

Vlado mogu ti reci da sam zivce iskidao dok mi nisu stigle ove dve ploce, ja posaljem Belgijancu pare, stigne mu lova a on meni kaze da nasa posta njima duguje neke pare i nece da salju pakete...smorio sam se u startu,cekao sam 3 nedelje da mi posalje, a onda su stigle za 4 dana.

Eye of the beholder mi je omiljena ploca zasad u kolekciji :rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...