Jump to content

Vinyl Kult


Grobodan

Recommended Posts

Da, prvi pres, ne ovi novi što sad izlaze. Promakli su mi S&M i Garage ali naći ću ih negde ponovo.

 

Znam da je prvi pres po toj nalepnici, koji kult! Ja od novijih albuma imam Garage inc. i Death Magnetic, planiram da do kraja godine kompletiram post Black eru, isto trazim neotpakovane, gde si ti ovo nabavio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam nju uzeo sa recordshopx.com, ona je među prvim od ovih "noviteta", sasvim sam slučajno nabasao.

Teško ćeš naći prve presove od ovih, a da su povoljnije cene. Sad ganjam Diabolus, našao sam ga ali za ovo treba štekati para...

Share this post


Link to post
Share on other sites

JEBENI THE X FACTOR PICTURE DISC! KAKVO OBJAŠNJENJE!

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Tacno sam znao da ces ti prvi da se javis jer obozavas Blaze-a i da ces tako da reagujes,zato imas plus od mene i ovaj put. :rockdevil:

Milenko,tvojih poslednjih par postova ich ne razumem... :icon_ne:

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno sam znao da ces ti prvi da se javis jer obozavas Blaze-a i da ces tako da reagujes,zato imas plus od mene i ovaj put. :rockdevil:

Milenko,tvojih poslednjih par postova ich ne razumem... :icon_ne:

 

moja (tj. calova nekadasnja) sabbath bloody sabbath ploca nema tu sliku, jer je bila cenzurisana. to sam teo reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja (tj. calova nekadasnja) sabbath bloody sabbath ploca nema tu sliku, jer je bila cenzurisana. to sam teo reci.

 

Da,da,nase izdanje ima crn omot samo sa naslovom albuma.Dok povatam te tvoje skracenice i zargone,malo sam staromodan... :D

 

Bojane hvala ti,bar malo da podelim sa vama,ne mogu vise sam da se radujem. :haha: Moji su vec videli sve te ploce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,da,nase izdanje ima crn omot samo sa naslovom albuma.Dok povatam te tvoje skracenice i zargone,malo sam staromodan... :D

 

Bojane hvala ti,bar malo da podelim sa vama,ne mogu vise sam da se radujem. :haha: Moji su vec videli sve te ploce...

 

А јеси ли видео ово чудо

http://www.amazon.com/25th-Anniversary-Fan-Box-Vinyl/dp/B000TUWBHQ/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=music&qid=1278056853&sr=8-1

 

Има на немачком амазону за 70 јура.

Edited by serblackbeard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perverzija.Nije to ni skupo imajuci u vidu sta ti sve dodje,4 PD LP-ja koji su rariteti,poster,majica,nalepnica pa jos i pivce da se osvezis! :D Mada ne pise dal je puna limenka ili empty tankard...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo te dve njihove ploce su najcesce jer su u najvecim tirazima radjene.Malo redje su Kost u grlu,Ujed za dusu,Prica o ljubavi i Koza nostra a Labudova pesma je najredja jer uopste nije radjena kod nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedeljom u Kuglašu je i dalje berza ploča i CDa, od 09-12h. Eto ako ima neko ko ne zna ili da podsetim ove koji znaju...Jeste da nema puno hard rocka i metala kao nekad kad je bilo na drugim, prometnijim mestima a i ljudi je sve manje...Ali evo ja dolazim ove nedelje pa ću doneti nesto "metalika" za prodaju a možemo i da se "družimo" i da se hvalimo šta sve imamo i kritikujemo iii... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sam zadnje nabacio :cool: xD

 

 

Odakle ti magnetofon,majke ti,mislio sam da to samo jos muzicki studiji imaju...imao sam i ja neki negde u osnovnoj recimo,dakle pre jedno 25 godina.Odlican zvuk,secam se da sam snimao pesme sa hita nedelje i albume sto je Dzet pustao,mislim da se bas emisija zvala - za vas magnetofon.

 

Evo i od mene malo klasike:

 

Svaka cast za Cirith Ungol,rado bih ga posedovao u svojoj kolekciji,ostalo su takodje sve dobre ploce :pivopije:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...