Jump to content

Atomsko Sklonište


B.A.D.

Recommended Posts

inache ne znam dal znate, da uskoro treba da snime novi album.

 

:) Dobro su se sjetili toga. Ne znam kako im na pamet pade jedna takva ideja.

 

Da ne bude offtopic,oduvek me je strasno nerviralo zasto svi tezgaroski bendovi po kaficima sviraju samo "Treba imat' dusu" pored toliko izvanrednih pesama od Atomaca?

 

Problem je sto i sami Atomci previse forsiraju tu pjesmu, pa je redovno na svirkama ponovo odsviraju na bis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je sto i sami Atomci previse forsiraju tu pjesmu, pa je redovno na svirkama ponovo odsviraju na bis.

 

Pa kad publika zna napamet samo tu pesmu...tachnije 99% publike zna samo tu pesmu...meni je recimo Devojka br 8 najbolja njihova pesma uvek se pogubim ko nenormalan kad je chujem live...takodje i Olujni Mornar, Pomorac sam...

Edited by power slave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala drug.Da pohvalim i ja tebe avatar ti je zakon (zadnja strana ploce Coma of souls).

Moj brat je glavni krivac sto sam ovako muzicki opredeljen.Za njega su bili zakon Black Sabbath,Purple,Zeppelin.Kasnije je kupovao Maidene,Saxon,Motorhead,Judase kad su izlazile ploce pocetkom osamdesetih.Kasnije mi je sve to snimao na kasete i od njega sam prvi put cuo heavy metal.

Sada se smirio i slusa Claptona,Pink Floyd,Joe Cockera,Phil Collinsa,Mark Knopflera.Inace je svirao gitaru a za maturski rad u tehnickoj skoli je napravio svoju elektricnu gitaru!!!Manijak!

Samo oteo sam mu se kontroli,kad dodjem kod njega ja mogu da slusam sve te rok i blues gitariste i bendove a kad on dodje kod mene i pustim Slayer ili Sepulturu on samo kaze:"Gasi te ludake"! :)

 

 

 

hehe ja volem kreator mnogo.seres da je napravio gitaru za maturski rad???

pa dobro prija mu sad ta muzika,izgleda da nema vise energije kao kad je bio mladji da slusa hevi metal ,al dobro svako svoje,neko ostane u tome neko ne ,nismo svi isti.

pa kad on dodje kod tebe pusti mu judase i vidjeces mu reakciju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 10 months later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...