Jump to content

Rock&metal Outfit


B.A.D.

Recommended Posts

B.A.D., ti si neka teška pozerčina, ili...?

 

Napadna, direktna, ova mala nasa Valkira ;)

 

 

Obuci stvari u kojima se osećaš prijatno

 

Pametna mala ova nasha Valkira :)

 

 

Elem, to shto je ona rekla :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, imala sam tri piercing-a (nos, usna, pupak), sad ponekad nabacim na nosu, a pupak je opcija za ljeto. :D

Kožnjaci su mi No.1, martinke, kožni mantil. ;) Martinke su kombinacija i za ljeto. Ne volim duge raše, volim miniće. Izbucane farmerke, korsete, čipkaste majice...i naravno - rejbanke!!! :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пробудиш се и прво што ти падне под руку обучеш... то је искрена металска гардероба. Нпр, Адидас тренерка и беле спортске чарапе.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, svasta. Pa nije ti ovo forum za My Chemical Romance covece. Cibe nazad u peti razred sa tim pozerskim stavom. Jedino ti je oprosteno ako hoces da smuvas neku slatku malu metalkicu, ali i tu ces se lose provesti kad provali kakva si pozercina :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зашто позерчина? Је л' треба у кући за седим и над шпоретом да висим са металском мајицом и са реденицима?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rna pozerchina.... sad kad se nisam nasmejao, nikad ni necu, a jesam :) tako da cu moci i dalje da se smejem :)

Chek, tema je metal autfit, i Bosko je naveo shta bi trebalo da je metal autfit, nema puno mudovanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Једина права метал гардероба је оно што сам волиш да носиш, па таман то био штрикани џемпер. Ја ван куће идем у фармеракама, али ми не пада на памет да се по кревету ваљам у истом и да усисавам кућу носећи неудобну одећу. Постоји граница између "искрености" и "нормалности".

Share this post


Link to post
Share on other sites

B.A.D., ti si neka teška pozerčina, ili...?

 

Obuci stvari u kojima se osećaš prijatno, ne obavezno denim & leather + "patike kakve su nosili metalci osamdesetih", možeš biti rocker i bez toga :da:

u to je bilo bolno...Ja se i oblačim onako kako se osećam prijatno,znači farrmerke,majica(i to čak ne neke grupe)...znači klasično ali ne fensi. A i da jesam pozer,pa šta! Čim završim sa školom kupujem motorke,kožnu jašu sa nitnama,rej ban cvidže...i onda ću biti kao što ti kažeš POZERČINA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde ima da se kupe crne шајкаче sa rogovima?

 

Ima tamo u TC Millenium, prizemlje, odmah pored L'occtaine prodavnice :bigblue:

 

Је л' треба у кући за седим и над шпоретом да висим са металском мајицом и са реденицима?

Pa sad, meni su metal majce najprijatnije kad spremam nešto po kući i kad je potpuno nebitno šta nosim. I po kući uglavnom nosim i helanke i to one fensi Gajić što nose sve seljančure :rockdevil:

 

@B.A.D.

Jako je lepo od ljudi da priznaju da su pozeri, to mi je baš simpatično. Bravo :da:

Stvar je što sam iz osamdesetih uzela sve što mi se dopalo od stila, ali ne previše. Bajkerke, visoke pete, kožne pantalone (X2) i jakne (X3), prugaste pantalone... i kosa. Pritom ništa nisam kupila ciljano (osim jednog para kožnih pantalona, koje sam naručivala), na neke stvari sam naletala usput dok sam putovala, neke dobijala na poklon.

 

A da ti kažem najbolju prodavnicu gde možeš da se obučeš? U Atini se nalazi najbolja prodavnica Metal odeće koju sam ikada videla, mogu da ti nađem ime ulice, ali u pitanju je ona šetačka zona odmah ispod Akropolja... imaju sjajne kožne stvari, doduše samo mini suknje izrađuju od teleće kože, sve ostalo - jakne, pantalone, rukavice, korseti - je svinjska. Imali su i veliki izbor nekih Hair/Glam metal stvari ali nisam prilazila da gledam :spava:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakva gej tema :) :) :) :)

 

elem,moj recept - trenerke,siroke pantalone,duksevi,majice sto svetlijih boja za koncerte

pare koje bi bacio na one metal majice koje su em ruzne em se kuvas ko svinja u njima,i ostale gadosti koje su ljudi iznad naveli tipa kozne pantalone :) :) :) ,sacuvaj na original diskove - jedini put da se bude metalac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima tamo u TC Millenium, prizemlje, odmah pored L'occtaine prodavnice :bigblue:

Pa sad, meni su metal majce najprijatnije kad spremam nešto po kući i kad je potpuno nebitno šta nosim. I po kući uglavnom nosim i helanke i to one fensi Gajić što nose sve seljančure :rockdevil:

 

@B.A.D.

Jako je lepo od ljudi da priznaju da su pozeri, to mi je baš simpatično. Bravo :da:

Stvar je što sam iz osamdesetih uzela sve što mi se dopalo od stila, ali ne previše. Bajkerke, visoke pete, kožne pantalone (X2) i jakne (X3), prugaste pantalone... i kosa. Pritom ništa nisam kupila ciljano (osim jednog para kožnih pantalona, koje sam naručivala), na neke stvari sam naletala usput dok sam putovala, neke dobijala na poklon.

 

A da ti kažem najbolju prodavnicu gde možeš da se obučeš? U Atini se nalazi najbolja prodavnica Metal odeće koju sam ikada videla, mogu da ti nađem ime ulice, ali u pitanju je ona šetačka zona odmah ispod Akropolja... imaju sjajne kožne stvari, doduše samo mini suknje izrađuju od teleće kože, sve ostalo - jakne, pantalone, rukavice, korseti - je svinjska. Imali su i veliki izbor nekih Hair/Glam metal stvari ali nisam prilazila da gledam :spava:

nisam ja rekao da sam pozer,već da me ne bi bio blam da jesam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima tamo u TC Millenium, prizemlje, odmah pored L'occtaine prodavnice :bigblue:

Pa sad, meni su metal majce najprijatnije kad spremam nešto po kući i kad je potpuno nebitno šta nosim. I po kući uglavnom nosim i helanke i to one fensi Gajić što nose sve seljančure :rockdevil:

Приметио сам да су хеланке последњих пар месеци постале врло популарне. И морам признати да су врло хаба-хаба!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, inače u pitanju je Adrianou ulica.

 

Helanke? Imam nekoliko interesantnih komada, čak i jedne plave sa sjajem koje mi je ortakinja poklonila. Mislim da Dickinson u par spotova ima takve...

Ali ih nosim samo po kući, eventualno kad vežbam, trčim ili za čas fizičkog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ja rekao da sam pozer,već da me ne bi bio blam da jesam!

Da si pozer,ne bi znao da si pozer. ;)

 

 

 

Helanke su zakon,nigde ne mogu da nadjem one skroz sjajne. :icon_ne:

Prugaste,na tufnice,leopardaste (:mhihi:) -FTV!Imam jednu Metallica majicu iz 6.razreda koju moja keva nosi po Adi. :) Toliko o tome.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz zlatne rukavice,zlatan rajf i bele duboke patike imam najbolji outfit na svetu.:):):):)

E te leopardaste ima da nosim jednom pa makar ne izgledala ko malo dete. :):da:

Hvala za to. :pivopije:

Edited by Ketty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...