Jump to content

Rock&metal Outfit


B.A.D.

Recommended Posts

Pa ako je tema odavno sisla sa svoje putanje........ja cu postaviti par tema za razmisljanje!

Ljudi se ovako i onako oblace po tome kako im se oblace njihovi uzori na koga oni hoce da izgledaju.E sad ako da Kerry King nosi kajle,armani odela ili drecavo zelene ili roze majce oni koji vole Sleyer bi to i nosili.Jbt pa mismo svi izmanipulisani od strane tih ljudi (muzicara,nasih uzora)

Naravno razliciti su ukusi,ali svako ko nesto kupi u radnji sigurno bas to hoce jer je video na nekom ili je cuo da je to sad u trendu ako si u tom tripu! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je krenulo...kad vidim 99,9% metalaca...ima da popizdim i svoju rokericu javno da spalim...

Ево, нудим се као жртвено јагње. Дај је мени, немо' да је спаљиваш.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spali je.

 

I šta ti znači to "javno"? Misliš da je nekoga briga?

 

 

 

 

 

edit:

Ako nikada ranije nisi spaljivao bojenu kožu, preporučujem ti da to radiš uz nečiji nadzor :razz:

Edited by Valkyrie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banalizuješ do daske... šta sad kao, ja slušam Destruction i automatski nosim neudobnu odeću?!

Uostalom, da li je bitno šta nosim?!

 

Da li ti je neko ikada zapravo prišao na svirci (u toj Destruction majci koju crniš npr), da te uopšte ne poznaje i izvalio : "E ti si ne-tr00 pederčina, sad ću da te nalupam jer je nu metal govno!"

 

Iskreno, mislim da ti se nije desilo ikada. Pričaš napamet.

 

Mada, da, postoji jako puno ljudi koji od muzike osamdesetih nisu makli dalje. Ne nalazim zašto bi to bilo loše iz bilo koje perspektive, svako ima pravo na svoj ukus. Ako nemam želju da slušam bilo šta od modernijeg metala to je moja lična stvar.

 

 

Naveo sam Destruction jer mi je prvo to palo na pamet, nista licno protiv njih ili ljudi koji ih slusaju. Nemam nameru da generalizujem ali do sada nisam video nekoga u Destruction majici da odudara od standardnog troo-heavy metal-whatever klishea u pogledu oblacenja. Ovo ne mora da navodi ni na kakav zakljucak, uzmi to samo kao jedno malo zapazanje.

Mozda tebi ili meni nije bitno sta nosimo, ali mnogima jeste i po tom kriterijumu ce automatski diskvalifikovati druge koji od tih kriterijuma odudaraju. Sve sto sam u prethodnom postu napisao ima debelih opravdanja. Mom drugu se na nekoj svirci (jedan od 202-kinih koncerata) desilo sledece: dosao je da gleda Rain Delay, na ulazu u SKC prosao je pored par likova iz te neke troo price (rokerke, kozne gace i slicne fore-verovatno su dosli da gledaju neki Iron Maiden tribute koji je svirao iste veceri) i u prolazu cuo komentar nekog od njih: "Pogledaj ovog slepca, zalutao!" Drugar je inace, sto se imidza tice u hardcore fazonu. Toliko o pricanju napamet.

I na kraju, ja uopste nemam problem sa tudjim muzickim ukusom. Niti mogu niti zelim da se mesam u bilo cija opredeljenja sta god da je u pitanju. Ali kada ti svoj muzicki ukus gradis diskvalifikujuci tudji, e onda je to problem. Pa seti se samo kada je taj prokazani nu metal bio na nekom, ajde da tako kazem, svom vrhuncu: pravac i fanovi su bili izlozeninecemu sto je gotovo nalikovalo progonu. Na topicu nu metal stoji obavestenje (parafraziram) "da ne ulazite na isti ako smatrate da je nu metal sranje i imate nameru da pljujete po tom pravcu". Ej? Rogosica i ekipu iz REX-a necu ni da pominjem. Citam tekst o Opeth-u i oni u uvodu prvo lepo ispljuju Limp Bizkit, pa tek onda pisu o bendu kome je tekst posvecen. Nisam fan nu metala niti ga branim (to je uostalom mrtav pravac). Ovo je samo bila ilustracija netolerantnog odnosa medju fanovima podzanrova. Znam da nikad nece moci svi (pa ni vecina) da budu u fazonu "zivi i pusti druge da zive" ali je ovde jednostavno previse onih koji ne mogu da prihvate Drugacijeg. To je poenta moje price. Imidz je samo spoljna manifestacija odredjenog kompleksa stavova izgradjenog, izmedju ostalog, i uz pomoc muzike koju slusas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам имао прилике да видим човека који фура фазон вунених чарапа и гумених опанака на фармерке. Синоћ га видех, људи се убише од коментарисања, једна риба се изрогачила на њега, а њега баш боли туки!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...