Jump to content

Ratt


B.A.D.

Recommended Posts

Odlicno vrlo dobro.Ali MOZDA problem to sto nisu imali takoreci ni jedan hit nad hitovima,da kazes.Round & Round mozda.Al' ko jebe hit,napravili tri puta platinumski album sa Out Of The Cellar.

Robin Crosby i Stephen Pearcy deluju kao jedini tracak inteligencije u celom bendu.Ok,Robin Crosby vise ne,bog da mu dusu 'prosti.A ni Pearcy posto ode da juri solo.Jizzy Pearl je pevao nesto kratko al' ode i on skoro.Nesto tu smrdi...

Sve u svemu,meni jako dobri ali ne za svaki dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno vrlo dobro.Ali MOZDA problem to sto nisu imali takoreci ni jedan hit nad hitovima,da kazes.Round & Round mozda.Al' ko jebe hit,napravili tri puta platinumski album sa Out Of The Cellar.

Robin Crosby i Stephen Pearcy deluju kao jedini tracak inteligencije u celom bendu.Ok,Robin Crosby vise ne,bog da mu dusu 'prosti.A ni Pearcy posto ode da juri solo.Jizzy Pearl je pevao nesto kratko al' ode i on skoro.Nesto tu smrdi...

Sve u svemu,meni jako dobri ali ne za svaki dan.

Lay it Down ti ima taj "hit nad hitovima" status. Sećam se iz 90-ih intervjua sa Sonic Youth gde lik pomene kako tokom koncerte u jednom trenutku iz zajebancije raji krene da svira neke početke od pesama, i tu navede par različitih imena i između ostalog, ladno lay it down. Znači ono zajebancija, ali hoću da kažem da je pesma opšte poznata kod njih. U principu sve posle tog albuma je silazna linija. A ova "reoformiranja" kasnija ne računam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo za tebe starog trešera veterana jedna anegdota :mrgreen:

Znam čoveka koji je sa nekom tadašnjom ekipom ljudi odavde bio na certu Metallica-Ratt-i ne znam ko još, 86 ili sedma, mislim da je monsters of rock u Nemačkoj ili nešto na taj fazon. Elem, domaći tadašnji Tr00 se naravno oduševili na Met'lici i kao ono sad će ovi pederi Ratt našminkani da smaraju. Odjednom se gase svetla, raja kreće da urla i iz D štima kreće Lay it Down (meni je to lik onako natenane dočaravao kakav je bio momenat, mene mrzi), bubrezi otpadaju. Potpuni delirijum u masi. Heavy da nema dalje heavy od toga. Ovi tr00 se ućutali, posle ništa nisu pominjali.

 

Elem nama je taj drugi album bio Heavy Metal i to sa velikim M i H, oni su posle pokušali da se prilagode mekšem zvuku druge polovine 80-ih, a sad, znaš kako to ide, kad prođe neko vreme odjednom su tu ljudi koji unazad bolje znaju šta je bilo šta i šta je valjalo a šta ne :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lay it Down ti ima taj "hit nad hitovima" status. Sećam se iz 90-ih intervjua sa Sonic Youth gde lik pomene kako tokom koncerte u jednom trenutku iz zajebancije raji krene da svira neke početke od pesama, i tu navede par različitih imena i između ostalog, ladno lay it down. Znači ono zajebancija, ali hoću da kažem da je pesma opšte poznata kod njih. U principu sve posle tog albuma je silazna linija. A ova "reoformiranja" kasnija ne računam.

 

Mene Lay It Down favorit.Negde cuh da su vec SA Invasion Of Your Privacy poceli da bivaju "slabi".Reformiranja su krsh.

To za Met'licu sam vec citao negdi da si pis'o.:D Odlicno vrlo dobro.

 

 

Body talk

I know your body talk

You make my body talk

When you're next to me

 

http://imdb.com/title/tt0091129/soundtrack

Jebem mu sve,nikad ga nisam odgledao do kraja kad se davao na pinku u 12 pre podne jer sam morao u skolu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
... i givin yourself away?

Uh,ta mi je bas dobra :rockdevil::pivopije:

inace,to je jedna od onih pesama koje mi se ponekad vrte u glavi i znam pesmu i sve,al' ne mogu da se setim ko je peva :lol::bigblue:

 

ne idu im balade nesto...

:confused:

Pa...ne znam...mislim da su poznati po baladama kao i po 'brzim' stvarima :da:

Tako da nije bas da im balade bas i ne idu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zar postoji odredjeni glas za balade?

 

pevaci koji mogu da malo izvuku glas tipa Steven Tyler, David Coverdale, Mike Matijevic... Glasovi koji imaju nizi rang su dobri za dirty rock stvari npr AC/DC jev pevac,Percy itd

 

O da, inace, Closer To My Heart je do jaja!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...