Jump to content

Job For A Cowboy


Recommended Posts

U redu Geozee kako ti kazes. Nisam hteo da kazem da nisu deathcore,ali poslednji spot sto sam slusao od Job For A Cowboy bar mi izgleda kao da su sada vise death metal nego deathcore. Mozda se varam posto nisam slusao ceo njihov novi album "Genesis",jer slusao sam samo njihov stari "Doom". xRIZPEKTx :confused: :confused: :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Job For A Cowboy - Ruination [2009] - Mega Release -

 

cc77dded58201a14cef3796d745bff95.jpg

 

http://rapidshare.com/files/247317094/Rb_dl_Cowb_09_by_KamaZoh_mediaportal.ru.rar

http://depositfiles.com/files/8cjppeejj

http://www.mediafire.com/?uvmnntnmjwk

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo bas sam se navukao na Sufferage, njemacki brutal death metal... Bend koji je relativno nepoznat (iako imaju vec tri albuma) je samo jedan u ogromnoj masi onih koji su nezasluzeno u podrumima iako trgaju meso s kostiju koliko su dobri, dok su se ovi proslavili... ni vise ni manje vec preko myspacea. Tako su otkriveni... :(

 

Jebote, bend fakat nije osobit ni po cemu, bar sto se posljednja dva albuma tice... Plus sto su malo poveci Psycroptic worship postali... I jedna od ovih pjesama s novog albuma ima riff jako slican riffu iz Stabwounds-a od Necrophagista :da:

 

Onda usporedis sve to i vidis koliko je metal danas samo jebeni business postao, oni su cist primjer tog businessa, samo u "underground" vodama... Kvalitet i originalnost sve vise postaju osobenosti drugog reda; bitno je kako izgledas, koliko posjecen i koliko prijatelja na myspaceu imas, bitno je dal imas novaca za pay-to-play tourove sa Kreatorom i Immolationom i snazan management iza sebe koji ce to sve pokrit - sto opet proizilazi iz financijskog statusa bendova... Ak si na tim svim poljima dobar, mozes i najveca kita od benda biti, al ti ces se proslavit...

Jebo te takav "metal".

 

 

Mislim, svaka cast deckima iz JFAC-a, sto su vokalno i tehnicki stvarno odlicni, al brate... ima mnogo boljih koji vise zasluzuju to neko "mjesto" koje ovi zauzimaju. I ne samo ovi vec i masa drugih "wow" bendova...

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su sada manje interesanti scene podkulturi, a vise pravim metal fanovima. A proslavili su zbog pig squealinga na Doom-u. Sada su veoma dobar DM bend i treba ih stvarno postovati zbog velikog napretka tokom poslednjih par godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Tuzna istina jeste da su prvobitnu popularnost stekli sa srednje zalosnim deathcore izdanjem-''Doom EP''. Ali, vec sa ''Genesisom''-om su krenuli u nekom drugacijem pravcu, koji vise naginje ka death metal-u i odvaja ih od genericnog deathcore zvuka. ''Genesis'' album kao sam po sebi i nije nesto ne znam ni ja koliko zanimljiv za preslusavanje, ali u svakom slucaju predstavlja direktan napredak od prethodnih izdanja. U leto 2009. izlazi album ''Ruination'', izuzetan album koji i dan danas predstavlja razlog zasto sam ja zavoleo JFAC uopste i ovaj album bih svakako svrstao medju licne omiljene u metal muzici inace. Od zvuka,produkcije, preko rifova,bubnjeva, takta,kompozicije do vokala i tekstova, ''Ruination'' zraci energijom i predstavlja izuzetan moderan death metal album koji se apsolutno ne moze povezati sa prvim izdanjima ovog benda. Cemu svedoci i cinjenica da je od originalne postave samo vokal ostao isti, stoga pored skoro celokupne promene line-up-a, dolazi i vrhunac ovog benda. Jedino za cim zalim je sto nisu mozda promenili ime, ili napravili novi bend pre izdanja ovog albuma, ne bi li izbegli ''scene kids'' kletvu koja ih je pratila i zbog koje se i dan danas raspravljam sa uber kvl old skul tr00 metalcima koji ih nazivaju emo ili core ili sta god vec. Preslusajte ''Ruination'' pa recite da li su sada emo ili core ili odlican moderan death metal bend. Konacna istina je da su od prilicno osrednjeg, mozda cak i loseg deathcore benda(gde i jesu zapravo bili deca) sazreli i razvili se u izuzetan moderan death metal sastav, ko ne moze ovo sebi da prizna, sta da mu radim, propusta haos album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...