Jump to content

Bad Copy (Ajs Nigrutin, Wikluh Sky, Bdat Dzutim)


Abael

Recommended Posts

Malo je smor što nema onih skitova kao na prošlim albumima, ali na prvo slušanje je dobar :meshuggah:

 

Spot za Papučara je ok ali nije mi tr00 kao raniji... Sav je fensi i ne znam šta mu je trebala ona glupača Duška Jovanić... :confused: al pesma je dojaj :muzicar:

 

 

 

 

"Učiteljice, Aksentijević me vata za bulju" :) :) :)

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo mi je da se Cavo Ledeni odlucio da prodaje po ovako niskoj ceni album, kapiram da su ga dosta zakidali piraterijom pa pokusava da zaradi kako moze i ume :lol:

 

P.S. A mozda izbaci nekakav special edition albuma, multimedijalan disk, buklet sa tekstovima, slike itd. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Opet ste otvorili temu o ovom kromanjoncu...tuga.vido sam onaj spot papućar.baš je ćiber!

ali jebo bik dušku janković,poceća na savanu samson.ima ekstra batak,šamaro bik joj ga kitom,ali bezobrazno,dok ona pravi jebozovne face i pući usta.

ćujem i onaj vikler raskinuo s onom cigankom iz velikog brata,pa su sad kao opet nji dva drugari, i bed kopi će šatro da nastavi da rradi.koji su štakori.

ma,sve to uza zid,pa kurac im u dupe nabiti.do balćaka.

Edited by Razbijač-NAAĆI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam da li je owde zabranjeno postowati linkowe, ali me boli papak.

Kome se swidi, neka kupi, do tada:

http://rapidshare.com/files/130746156/Nesto_staro.rar

btw nije neshto staro iako tako pishe xD

Edited by John5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko nije rekao da je ovaj album najbolji.... Kod mene idu s kvalitetom kako su i izlazili, znaci:

 

1. Nigrutinski receno

2. Strokavi pazuh

3. Kajmak

 

Ovaj poslednji jeste najlosiji od prethodnih, i jesu matrice malo slabije, ali rime su mu bre extra brutalne i masne i dalje. Meni suze idu na oci od smeha kad slusam neke pesme...

 

 

Papucar je moguce da je za Viklera :da:

Ima logike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa realno ni rime nisu nesto.. tu i tamo ponegde ima starog smeka, ali generalno mu je inspiracija u kurcu u poslednje vreme.. imao je super ideju ono za transformerse, ali je realizacija sranje.

 

I stvarno ne znam sto zove one svoje netalentovane ortake da repuju, kad se samo trude da budu sto grozniji, bez ikakvog smeka i smisla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa verujem da je prs'o i to opasno.

 

Između dugogotišnjeg ortaka i kučkice na glasu, on je izabrao ovo drugo.

 

Iako joj je znao ćud, da su je polivali Lola Smiljanić i još pokoji fudbalerčić, njoj je pohrlio u zagrljaj.

 

I šta sad? Ona ga lepo šutnula, Ajzaka boli kareem benzema da prima jadnika natrag i obnavlja pređašnje prijateljstvo... I eto sreće, dećko izvisio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Između dugogotišnjeg ortaka i kučkice na glasu, on je izabrao ovo drugo.

Дугогодишњи ортаци су зајебани кад те потера нагон. Шта је требао, њега да јебе?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Pa verujem da je prs'o i to opasno.

 

Između dugogotišnjeg ortaka i kučkice na glasu, on je izabrao ovo drugo.

 

Iako joj je znao ćud, da su je polivali Lola Smiljanić i još pokoji fudbalerčić, njoj je pohrlio u zagrljaj.

 

I šta sad? Ona ga lepo šutnula, Ajzaka boli kareem benzema da prima jadnika natrag i obnavlja pređašnje prijateljstvo... I eto sreće, dećko izvisio.

 

 

prvo,da ti kaze nešto ćika peca.ti sereš.sereš ko tetreb.

oćigledno se nisi zaljubijo nikad u zivotu.svako,ali svako,ko nabasa na neku pićku,u koju se zataleba ko gladan na leba,zapostaviće društvo.njemu to tako neće izgledati,ali ortaci znaju da ih je zapostavijo.ORTACI ZNAJU ZAŠTO!ortaci te ondak gledaju ljubomorno,seru,a tebi je zato vreme lepo.i nemojte mi molim vas te priće,nikad se nebi izdali ortaci zarad pićke.sva lokanja,drogiranja,budalasanje,kad riba neka zagazi a vi se zatalebate,sve vam postaje blam,menjate se,visite stalno sa njom...i ja da sam na skajovom mestu,normanlo da bi više provodijo vremena sa pićkom kajinog kalibra,nego sa budalom,koja još uvek ima shvatanje zivota pogledom primata.

to je pod jedan.

 

isti taj AJS NEGRUTIN,da je našo neku jebulju,misliš da bi mario što se ovaj jebe sa muzikom,pa posto bi on taj papućar.on je samo ljubomorni pićkopaćenik.reci,koja će to riba onakvog konja,koji se ponaša ko najjprizemniji oblik ćoveka?ajde da je to smešno što on radi,nego većina se smeje tim njegovim stvarima,jer je jadno i mizerno.opšte je poznato da će svaki ćovek srbin ili srpkinja da se na smeju na pomen kurac,pićka,ćmar.pa uzmi primer cigani njima je šou psovki svaki dan,ko se normalan nenasmeje bar jednom.ali ne zato što je smešno,već tragićno.

 

i šta kaja kućka,aj ti voodoo nafataj neku opasnu pićku,i da ti neko tako,kao ortak prića,kućka,ravulja,radodajka...mislim šta?kako bi reagovo?tapšo bi ortaka po ramenu ili guzu,skrećovo bi mu po guzi,šta?To što se on sa onom plavušom zvalavi u spotu papućar,samo je primer,kako bi skaju da dokaze,kako i on moze da safata neku jebozovnu bič.ali jedno je zaboravijo,pare,savato je za pare,jerbo posle spota,sigurno ga je oterala u tri kurca,onako mlohavog i izvitopereno deformisanog.

 

skaj vikler za razliku od nigrutina radi nešto u zivotu,ima studio,snima producira, muzićar je za razliku od ovoga,koji ima 30 i kusur ili kolko već,a zivi ko zadnji parazit,sa mamom, tatom,sekom i tetkom koja mu sprema sarme.jadan je otac koji onakog neradnika i parazita ima na grbaći.da ga pustiš negde sam da živi,da se snalazi,krepo bi za dva dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...